Wpis z mikrobloga

Kontynuując wpis o ten postanowiłem trochę podziałać.
Co zrobić w tej beznadziejnej sytuacji? Postanowiłem że muszę się odizolować od tej toksycznej dla mnie parki (która nie jest parką). Trochę szkoda bo byliśmy zgraną grupą do pewnego czasu i pomagaliśmy sobie razem na studiach. Co teraz robię:

- zamiast jeździć razem autobusem do szkoły to jeżdżę tramwajem (dłużej) aby jechać sobie sam.
- bardziej skupiam się na innych członkach naszej grupki i pracuje nad polepszeniem relacji, tak ich olewałem i biegałem za lafiryndą
- w szkole staram się na nią nie patrzeć, nie rozmawiać oprócz cześć i stania obok siebie
- wymieniam tylko tyle zdań ile koniecznie potrzebuje na zajęciach pracując w grupie
- wysyłam snapy udając że mam jakieś życie
- na studiach zagaduje z różnymi ludźmi z całego roku
- staram się pracować nad sobą (słabo mi to wychodzi, ale dzisiaj np ładnie posprzątałem i przygotowałem się do następnych zajęć)

A co do wyjścia z przegrywu to brakuje mi pieniędzy aby w pełni się zrealizować. Póki co:
- odwiedziłem dobrego fryzjera który zrobił mi modną fryzurę. Chciałem jeszcze ładnie przyciąć brodę i ją pomalować na czarno i zakryć niedoskonałości aby ładnie się odznaczała (ale ta usługa kosztuje 50 zł).
- karnet na siłownię kosztuje ok 80-100 zł, chciałbym ale brak czasu póki co i pieniędzy, spróbuję po 1 semestrze
- parę miesięcy temu poszedłem do ortodonty i mam aparat na zębach (od doktora dowiedziałem się że mam dużo gorzej i trzeba jeszcze będzie jakąś operację ale to kiedyś dalej)
- obserwuje instagramy z modą dla mężczyzn i staram się ubierać jak oni czyli ,, V-shape " ubrania dopasowane i spodnie rozmiaru S i czuję się lepiej niż w źle dobranych i luźnych

Chciałbym jeszcze zrobić dużo zakupów ale nie mam pieniędzy bo nie pracuje tylko studiuje i nie umiem into praca. Wszyscy znajomi mają rózne prace na dogodnych warunkach ale każdy KAŻDY po znajomości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pewnie nie da się wyjść z przegrywu mając 168cm i 55kg ale czemu by nie spróbować? Macie jakieś rady? Co robić dalej co mogę jeszcze zrobić aby poczuć się lepiej, polepszyć życie i zwiększyć pewność siebie?


#qusinwyjdziezprzegrywu ? #przegryw #przegrywanietomojapasja #tfwnogf próba #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #zalesie
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qusin: najwazniejsze to wyebane jaja na panienke i kolesia(przyjaciela) ktory wiedzial ze do niej startujesz. Ona jego jebnie to przypomni sobie o tobie

Ogolnie traktuj jak powietrze, jakby ich nie bylo i nie dawaj po sobie poznac ze cie to rusza jakkolwiek(najbardziej #!$%@? cos takiego) dobrze ze masz jakas grupke ludzikow zawsze tam mozesz poznac jakas fajna rozowa. Tylko nie #!$%@? jakis wiejskich ustawek typu teraz ci pokaze svko.

Nie wiem