Wpis z mikrobloga

Siema,
mam takie pytanko jaki hosting najlepszy i bez ukrytych kruczków :) Potrzebuje postawić sobie portfolio, więc chulać tam będzie wordpress, i drugą stronkę na nim bym chciał mieć do prototypowania stron dla klientów, żeby nie robić wszystkiego na ich serwerach tylko na swoim :) Chciałem nazwe.pl ale ponoć dymaja srogo po tym roku promocyjnym :/ ale znalazłem ,coś takiego jak forpsi " https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ ". Pierwszy rok promocyjny po 2.15 za miesiąc, a potem 7.70 co wydaje mi się mega tanio :) No chyba, że ktoś ma coś lepszego i tańszego :D Jakby domena jeszcze w cenie była to w ogóle cud miut :)

#informatyka #hosting #www #wordpress
  • 7
@Yeltet: 7,70 zł to przez rok wychodzi 92,40 i masz za to 1 bazę danych? xD To już lepiej np w MyDevil za 120 zł (150 zł -20% za kod rabatowy 1UB57PRSQ2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i masz nielimitowane i do tego SSD, lub jak taniej to w sohost.
@Yeltet: Ja korzystam z HostingHouse, przyjemny panel administracyjny, ceny mi odpowiadają, nie wiem jak konkurencja bo u mnie to już sentyment i przyzwyczajenie. Na pewno mają bardzo szybko reagujące BOK, dodatkowo masz dostęp do programu partnerskiego, prowizje gdy klient takze skorzysta z Twojego polecenia i wybierze ich hosting.
:) No chyba, że ktoś ma coś lepszego i tańszego :D


@Yeltet: a po co ci dwa hostingi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Odnośnie domen w forpsi: polecam tego registrara, korzystam z jego usług od wielu lat, ceny w moim odczuciu bardzo rozsądne. Co do hostingu, nie kosztowałem.
Ale wymieniony tu hostinghouse mocno na plus od dłuższego czasu.

I przestań ciągle po taniości, bo albo dobra usługa