Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TadzioNorek
@manny_lanny
@Gacek2k17
@franaa
@DurnaBaba
@Sijabka
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII

To normalne powikłanie przy terapii p/krzepliwej
92 lata to nie wskazanie do PILNEJ interwencji medycznej, szczególnie, że innych dolegliwości brak. Na spokojnie można udać się do rodzinnego.
Obecnie mamy 2 skrajności,
1- bagatelizowanie objawów
2 wyolbrzymianie mozliwych stanów, na bazie wiedzy zaczerpniętej od #!$%@? wie kogo i gdzie.

Potem na SOR więcej pacjentów, którzy walą prosto z domów niż pacjentów z karetek.
Niestety kończy się
Tak z ciekawości, jaka jest szansa, że z tak dużego wylewu krwi, krzepnąca krew dostanie się do uszkodzonego naczynia i powędruje tam gdzie lepiej, żeby nie wędrowała. Jest ryzyko przy takim czymś?
@Aequitas87: trzeźwy merytoryczny komentarz na jaki czekałem tylko problem w tym, że długi, a jak dlugi to te barany zaraz wezmą i załączą tryb TL;DR LOL

także ja już nie mam ani siły ani chęci by się rozpisywać w walce z tą falą głupoty, która zalewa wypok. niech ich zmiecie.

swoją drogą dzisiaj to mnie dobiło https://www.wykop.pl/wpis/37042281/pamietacie-jak-na-wykopie-roilo-sie-od-takich-awat/
prawie 1000 plusów i komentarzyk "wyrośli z głupot ( ͡° ͜ʖ ͡
@TadzioNorek
@manny_lanny
@Gacek2k17
@franaa
@DurnaBaba
@Sijabka
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII

W ramach informacji powiem wam, że zaczynając pracę na SOR miałem w kontrakcie zapisana pulę populacyjna rzędu 120tys. Mozliwych pacjentów wynikająca z rejonu. Przez 7 lat jak działa system szpitalny Eskulap zostało w tej placówce zarejestrowanych 203tys. Pacjentów, a nie każdy mieszkaniec miasta i powiatów okolicznych przewinął się przez szpital.
W ramach informacji powiem wam, że zaczynając pracę na SOR miałem w kontrakcie zapisana pulę populacyjna rzędu 120tys. Mozliwych pacjentów wynikająca z rejonu. Przez 7 lat jak działa system szpitalny Eskulap zostało w tej placówce zarejestrowanych 203tys. Pacjentów, a nie każdy mieszkaniec miasta i powiatów okolicznych przewinął się przez szpital.


@Aequitas87: Czyli średnio raz na nieco ponad 4 lata ktoś się pojawia na SOR, wliczając w to dzieci, osoby przewlekle chore