Wpis z mikrobloga

Jako melancholik, introwertyk i domator #!$%@? to całe randkowanie. Laski nie znoszą takich facetów, więc i tak nie mam szans. Świat jest niesprawiedliwy :( Mam wszystko- dobrą pracę, jestem całkiem przystojny (prawie 1.8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)), uczciwy, raczej przyjacielski, ale to i tak nie ma znaczenia, bo laski interesują tylko dynamiczniaki > 1.8, którzy będą dla nich pajacować. Mnie już to #!$%@?.

#logikarozowychpaskow #tinder #divyzwykopem
  • 39
@SandalzJezusa: Słyszałam o edarling i sympatii dużo dobrych opinii. Sama używałam kilka lat temu jakieś strony ze słowem randka w tytule, ale chyba już nie ma tego portalu, bo właśnie próbowałam go znaleźć i nie widzę.
@Cybher1: Wiadomo, że na takich portalach trzeba zrobić spory przesiew, bo tak jak kobiety dostają propozycje nie do odrzucenia od panów 50+, tak i mężczyźni są zalewani wiadomościami od fejkowych lasek, które chcą np. wyłudzić kasę na doładowanie telefonu. Niestety true story.
Speed dating to już wyższa szkoła jazdy :D Myslisz, że jako introwertyk dałbyś radę wziąć w czymś takim udział?
@Karbostyryl: Czy ja wiem, czy Tinder to poważna strona dla różowych? Moje koleżanki, które mają tam konto, szukają tam tylko panów na jedną lub kilka nocy. Koledzy tak samo :) I właśnie z tym kojarzy mi się ta aplikacja. Inaczej jest z portalani randkowymi, gdzie raczej obie strony szukają czegoś poważniejszego.