Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki!

Moj znajomy otwiera poradnie dietetyczna i jako ze pelno jest tego typu poradni i niczym szczegolnym sie nie wyrozniaja, chcialabym zwrocic sie do was z prośbą.

Napiszcie mi czego waszym zdaniem brakuje w takich poradniach? Co byscie od siebie dorzucili, jakies ciekawe pomysly, zwrocenie uwagi na bledy popelniane przez dietetykow.

Chcialabym abyscie podeszli powaznie do tematu, poniewaz kolega poczyta sobie pozniej te opinie. Nie ma tutaj konta a wiem ze duza spolecznosc tutaj korzysta z diet i roznego rodzaju porad od innych. Podsylajcie rowniez linki.

Z gory dziekuje w imieniu swoim i kolegi. Chcialabym aby dotarlo to do jak najwiekszej liczby osob i aby kazdy wyrazil swoje zdanie.

#porady #poradnik #mirkokoksy
#dieta #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cirilla1989: ja (myślę, że należę do grupy docelowej takich poradni, chcę schudnąć i mam na to środki) bym się jarała troszkę takim tematycznym, pełnym programem odchudzającym np. trening astronauty. Różne typy treningów uzupełniane odpowiednią dietą, wszystko poparte badaniami nad ludzkim ciałem z NASA. I by się dostawało naszywkę misji.
Ale to pewnie głupie :/
@cirilla1989: W takich poradniach brakuje dietetyków na poziomie. Wszystko zależy od tego kto ma być klientem i czy to duże miasto. Bo jak małe/średnie i mało konkurencji to może właściwie iść w totalną masówkę i wciskać najgorszy szajs i będzie się kręcić. (σ ͜ʖσ). Jeśli czysto biznesowo to od kompetencji ważniejszy jest marketing, udane przemiany zarówno własnych/znajomych/klientów jak i regionalnych osobistości, pisanie