Wpis z mikrobloga

http://galenframework.com/
Tak łatwego frameworku w obsłudze jescze nie widziałem, dokumentacja świetna, tutoriale na YT w czystym angielskim a nie po hindusku. A nikt tego nie używa. Do aplikacji webowych cudowna sprawa. Oczywiście wszystko to da się zrobić ręcznie w np javie plus selenium, ale takie rzeczy jak porównywanie piksel do piksela to już niekoniecznie. A tu to jedna linijka. Nikt nic? Jeśli tak to mnie to nawet bawi.
@kozabonzo: @PanKara
Jeśli Was to zainteresowało w jakimkolwiek stopniu to dajcie mi znać co myślicie. Pros/cons. Bo jeśli ten framework jest tak mało znany to tylko się go nauczyć a potem zbierać duże hajsy jako master, nie wiem, ja tylko pytam, początkujący jestem. Pozdrawiam!
@Carnegie spoko, rzeczywiście dość nowa rzecz. Bycie masterem od gelena to malo. Bardziej jako dodatek i testowanie pod dodatkowym kątem. Jak piszesz łatwy w obsłudze.
W zależności od projektu. Część rzeczy może być na unitach pokrytych a jak nie ma to gelen obsluzy testowanie wielkości, koloru, kształtu, rozmieszczenia, pozycji etc.
Jak masz w projekcie jako qa możliwość przekonania BA albo kto tam za ui design odpowiada żeby dokumentacja była pisana w sposób
@Carnegie: bo beton seleniumowy jest silny. 90% branży, tematu konferencji, szkoleń to selenium przez co branża stoi i się nie rozwija, bo tłuszcza nauczyła się jednego framworka i kozaczy a jakieś gownotwory szkoleniowe kosza hajs na juniorkach którzy też chcą być pr0 znając jedno narzędzie.