Wpis z mikrobloga

BO WICIE, GIERKI TO SĄ TAKIE HEHE GŁUPOTKI DLA DZIACIAKÓW, A NIE TO CO NASZA POWAŻNA SZTUKA

Stare pokolenie i ich podejście do gier i graczy. Najpierw był Sapkowski, a teraz Holland zabłysnęła starając się odeprzeć krytykę jej nowego serialu, ironicznie pozdrawiając na koniec z poleceniem powrotu do gier komputerowych. Jakby granie to było coś gorszego, uwałaczającego. Ech...( ͡° ʖ̯ ͡°)

link do wypowiedzi (via facebook)

#holland #1983 #netflix #gry #sapkowski
Pobierz W.....t - BO WICIE, GIERKI TO SĄ TAKIE HEHE GŁUPOTKI DLA DZIACIAKÓW, A NIE TO CO NASZ...
źródło: comment_eLNiubYR9WnfUnsHBnCE3LHKcyg1vkEd.jpg
  • 47
@Widzet i grasz tyle samo co 10 lat temu? Ja w sumie z grania po kilkanascie jak nie kilkadziesiat godzin w tygodniu spasowalem do incydentalnych powrotow i jak patrze po znajomych to u nich jest podobnie. Tak jakby ile mozna robic mniej wiecej to samo
@stan-tookie-1: Nie, gram o wiele mniej. Ale ostatnio, wprawdzie na przestrzeni jakichś 3 miesięcy, przy GTA V spędziłem te 70 godzin. Dużo? Mało? Nie wiem, i nie wiem co też ma to do rzeczy. Jak wynika z różnych badań, średnia wieków graczy rośnie. To, że Ty i Twoi kumple nie gracie, nie oznacza, że tak jest ze wszystkimi.

Zresztą wydaje mi się, że nie jest to dobrze postawione pytanie. Bo książek
@kulaty Nigdy sie nie wypowiadal o grach jakoby tylko mu szkodzily. Zawsze mowil ze raczej ocenilby to na 50/50. Sapkowski kilkoma ironicznymi słowami potrafil uderzyc tak w graczy, że dupa boli ich do teraz xD Chyba jednak troche racji w jego slowach bylo.
@Widzet ale taka jest prawda że gry komputerowe to domena młodych ludzi i nie ma tutaj czego podważać. Kobiety i całe inne grono w społeczeństwie tak twierdzi i tak na to patrzy