Wpis z mikrobloga

  • 0
@Surrenderdorothy o i to dobre porównanie! Gówno to środowisko bakterii, baza do składania jaj dla much. A taki seba, też ma na sobie bakterie no i przynajmniej jak zdechnie to da żreć robakom i łańcuch pokarmowy trwa.
  • Odpowiedz
@Debil_Lesny: no tak ale takie bakterię rozłożą takiego sebe(reducenci), a potem tą materię wykorzystają producenci np rośliny, które potem zostaną zjedzone przez zwierzęta.A my, ludzie jemy mięso, więc materia z sebixa tak jakby do nas wróci, a tego nie chce :/
  • Odpowiedz
  • 0
@Surrenderdorothy no niezły wykres, pewnie na przyrce pani pokazała xD #!$%@? wybacz, nie umiem się powstrzymać Ale tak serio, to dzięki dobrze mieć jakąś szczątkową (hehe szczątki hehe) wiedzę na różne tematy, a tematy zwiazane z naturą bardzo mnie interesują, chociaż naukowcem nie jestem i nie będę
  • Odpowiedz
@Debil_Lesny: hahaha no w sumie masz rację, na pszyrce ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie musi być naukowcem żeby wiedzieć, że nie #!$%@? się śmieci do lasu no ale taka odpowiedzialność chyba niektórych przerasta "hehe na hói bede to do śmietnika brał, co ty pedał"
  • Odpowiedz
@Debil_Lesny: prawdopodobnie to osób które ostatnio wycinały drzewa. " ej no szwagier tniemy typ weź flaszkę ". ( ͡° ͜ʖ ͡°) po technikum leśnym nie mam wątpliwości
  • Odpowiedz