Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem na połowie pierwszego odcinka #1983 ale już dostaje szału na tą polską ścieżkę dźwiękowa. Czy dzwiekowcy w Polsce wiedzą co to kompresor, equalizer i limiter (pozdrawiam #produkcjadzwieku hehe)? XD Przecież wiekssoc tych dialogów jest za głośno, chyba za mocno sobie wzięli narzekania Polaków, że dialogi są za cicho w filmach to teraz zrobili na odwrót. Super.

Inna sprawa to same kwestie aktorów, które wypowiadają. No właśnie, wypowiadają, oni nie prowadzą rozmowy w ogóle ze sobą xD

30 minut minęło a ja nie ogarniam w sumie o co chodzi w serialu, co gdzie jak czemu dlaczego. Nie wiem czemu ten serial ma 7.5/10 na imdb, postaram się go skończyć i wtedy ocenię go ale jak na razie to dziwnie mi się to ogląda xd.
#netflix #seriale
  • 2
@lanekrasz: po pierwszym odcinku przełączyłem na angielski, zobaczyłem całą serię i mi się podoba. Generalnie chyba polscy filmowi dźwiękowcy jak widzą ile im tu oferują, to #!$%@?ą za granicę, więc zostają u nas te najgorsze ścieki XD to dosłownie brzmi w rodzimej wersji jak te wszystkie gównoseriale