Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem z moim Xiaomi. Dokładnie jest to model Redmi 4A z MIUI w wersji 10. Kłopot polega na tym, że nie jestem w stanie w nim przywrócić ustawień fabryczynych, ponieważ nie jestem w stanie wylogować się z konta Xiaomi. Straciłem dostęp do konta, oraz maila. Niestety przez swoją głupotę, po prostu pogubiłem passy. Zastanawiam się, nad wgraniem jakiegoś custom roma, żeby móc przywrócić fabryczne. I tutaj mam pytanie, czy to jest wykonalne bez dostępu do konta (moge zalogować się jedynie w przeglądarce, skanując kod QR)?

#xiaomi #miui #miui10 #android #redmi4a #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_15Fryzf23jafjwE01iLSzfeYNPWqPGn7.jpg
  • 7
@Rexuv: czekaj, czy ty piszesz ze zapomniales hasla jak i straciles dostep do konta mailowego na raz?
Wejdz na strone i.mi.com i tam masz przywracanie hasla na numer telefonu.
Jesli nie uwierzytelniles numeru w chmurze xiaomi, no to nie mam pomyslu jak z tego wybrnac, bo to jest juz skrajna nieodpowiedzialnosc :/
@PurpleHaze: No straciłem wszystko na raz. No niestety nie chce dodać numeru teraz, wcześniej nie było. Jedyne co działa z tego całego konta, to lokalizacja telefonu, której też nie moge wyłączyć. W sumie wiem, że błąd leży całkowicie po mojej stronie.