Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Bagieta: A to jakie mogą być problemy w przyszłosci z tym związane? 2 lata temu w wakacje mój kolega (wtedy 14 lat miał) jechał sie nachlać i był 1 litr na trzech i jeden tyle wypił że ktos na miescie po karetke zadzwonił i przypał sprawa w sądzie i tyle.
A ostatnio go złapali jak szluga jarał (a mówiłem mu że szlugi to gówno) i druga sprawa sie szykuje.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: u nas specjale kible oknami wyrzucali xD ale bywało, że raz któremuś dyżurnemu podskoczyli, zaczęli pyskować itd. i stracili robotę.
A, i jeszcze dla niektórych niepojęte jest, że w Legionowie nie ma już porannych zapraw. Ja jeszcze miałem 2 razy w tyg., więc trzeba było wstać wcześniej (na 6), ale pod koniec kursu się skończyło.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: No przeginka, tym bardziej, że i służba dyżurna miała wtedy przewalone. Była nawet akcja, gdzie przez to co od@ebali specjale służba dyżurna (wraz z oficerem dyżurnym) wyhaczyli pajdę za niedopełnienie. Ostatecznie dyżurnego gdzieś przenieśli (nadal robił na szkole ale jako jakiś gaciowy) a ze słuchaczami nie wiem co się stało ale robią do dzisiaj, więc pewnie tylko brud w papierach.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: na mojej ani jednej :( ale każdy wykładowca twierdził, że to dobrze, bo mniejszy zamęt w plutonach. A jak są baby to zawsze kłótnie, że słuchaczka temu dała a temu nie, albo dała ale nie po równo xD Może dlatego u mnie w plutonie wszyscy byli zajebiście zgrani. Ale była kompania gdzie w jednym plutonie na 20 osób było 5 chłopa, a ogółem w kp tak 30% kobiet (na oko).
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta:. Kiedyś w Pile miałem Ciechocinek :) żadnych zapraw bezsensownych. rejony? raz z miotłą po korytarzu co jakiś czas, pobudka? jak sobie budzik ustawiłem :) ktoś tam latał rano ten słynny dyżurny i darł ryja ale apelów rano nie było więc miałem go w dupie :) tylko wieczorem był apel i to w cywilkach :) spałem do oporu. Na śniadania nie chodziłem bo mi się nie chciało - nie opłacało się
michalw1987 - @Sierzant_Bagieta:. Kiedyś w Pile miałem Ciechocinek :) żadnych zapraw ...

źródło: comment_VxWpObvXcBBRtFuBEdDLjaC0LTpdQLfQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz