Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Bagieta: Było chociaż na co popatrzeć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jak sobie wspominam ludzi z plutonu to mam banana na twarzy. Mega ekipa, wiadomo, jednych lubię bardziej, drugich mniej ale całokształt na duży plus. Jeden za wszyskich, wszyscy za jednego, ktoś miał przypał to wszyscy stawali murem. Jak kończyliśmy szkolenie to nawet jedna pani aspirant się popłakała ze wzruszenia (,)
@Sierzant_Bagieta: Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 kwietnia 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków odbywania szkoleń zawodowych oraz doskonalenia zawodowego w Policji:
"2) w § 10 ust. 1a otrzymuje brzmienie:
„1a. Przepisu ust. 1 nie stosuje się do policjanta przyjętego do służby przed upływem 3 lat od dnia zwolnienia
go ze służby w Policji, jeżeli podczas jej pełnienia uzyskał kwalifikacje zawodowe podstawowe.”; "
Kiedyś się poważnie zastanawiałem nad
@niebiesko-niebieski: obecnie zwolnienie się i przyjęcie jest najszybszym sposobem na przeniesienie, mam kilku ziomeczków z OPP, którzy tak zrobili i przeszło na luzie. Jeden koleś jak tylko przyszedł na OPP przez pięć lat srał raportami, aż w końcu pała się przegła, zwolnił się i nieco ponad miesiąc później pracował u siebie. Tylko jak będzie odchodził drugi raz to odprawy już nie zobaczy, bo już wziął.
"bardzo Wam wspolczuje" - nie chce mnie sie opisywac. to o czym mowa powyzej to popłuczyny wielkiego kalibru. spedziłem w syfie 80 - 82. padły słowa o rygorze wojskowym. nie wycierajcie sobie ust słuzbą wojskową. tylko po odpowiedniku "szkółki" bylibyscie bardziej rozgarnieci. echch...
@Sierzant_Bagieta: w szkoleniu bardziej skuteczna. wysłuchłem co masz do powiedzenia. wiesz zadziwiającym jest fakt, ze niestety, po tzw. SP jest spora grupa niekompetentnych, nie ujmując jakiejs grupie mającej przegląd sytuacyjny. i tyle