Wpis z mikrobloga

@maaniek19: Technika + mocne mięśnie "core" dla zabezpieczenia. Jak patrzę na ludzi jak często robią martwy to się nie dziwię, że to może poskładać
  • Odpowiedz
@SVCXZ: Mnie zgubiło to że zrobiłem kilka razy poprawnie i ostatnie powtórzenie i popuściłem w plecach przy odkładaniu i nagle ukłucie jakby igłą, a po 20 minutach nie mogłem ustać na nogach xD
  • Odpowiedz
@SVCXZ: Dlatego staram się jakoś unikać tego ćwiczenia, a wiem że jest zajebiste, tylko trzeba mieć technikę. A nie mam pojęcia jak tej techniki się nauczyć ;)
  • Odpowiedz
@maaniek19: Zazwyczaj od kogoś, kto popatrzy od boku i Cię skoryguje - choć i samemu można bardzo dużo poprawić ucząc się z poradników różnych, przejrzyj np. wszystkie materiały stąd (a jest ich trochę)
  • Odpowiedz
@SVCXZ: jest sens uczyć się techniki na przykład na 40 kg albo samym gryfem ? I dopiero po ogarnięciu techniki podnosić więcej?. Przejrzę i obadam temat, dzieki ;)
  • Odpowiedz
@maaniek19: I jest - i nie ma :) bo pewne mankamenty wychodzą dopiero na większym ciężarze i na małym ich nie doświadczysz - ale jeśli nie potrafisz zrobić na 40kg poprawnie to na wyższym też raczej się to nie uda. Rób porządne rozgrzewki przed i powolutku, zaczynając od tych 40kg leć w górę pilnując kiedy siada technika.
  • Odpowiedz