Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do ludzi w stałych związkach. Jak często uprawiacie seks?
Jestem z różową ok 7 lat. Oboje +30. U nas jest to raz na 1-2 miesiące. Ja myślę o tym cały czas, ale różowa nie czuje takiej potrzeby. Bolec na boku odpada.
Przez to chodzę sfrustrowany i wszystko mnie #!$%@?. Miałem okazję do skoku w bok, ale to nie w moim stylu. Wyrzuty sumienia by mnie zabiły.

#zwiazki #seksy #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Jak często uprawiacie seks?

  • Codziennie 12.7% (175)
  • Raz w tygodniu 12.7% (174)
  • Kilka razy w tygodniu 37.6% (517)
  • Raz w miesiącu 7.4% (101)
  • Kilka razy w miesiącu 13.8% (189)
  • Raz na kwartał 2.8% (39)
  • Raz do roku 2.0% (28)
  • Nie uprawiamy seksu 11.0% (151)

Oddanych głosów: 1374

  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: zalezy od dziewczyny, czy mieszkacie razem i ile czasu jestescie w zwiazku. Na poczatku jak nie kloda to czesto raczej, ja dwa razy dziennie mialem ale to nie spusty w 1 minute i narazie tylko dlugie akcje :D Teraz mniej... trzeba nowej szukac albo mlodego szlaufa :D 3 lata mieszkania razem.
Jestem z różową ok 7 lat. Oboje +30. U nas jest to raz na 1-2 miesiące


@AnonimoweMirkoWyznania: Prawda jest taka, że seksualność człowieka czyli również jego temperament, nie jest czymś stałym i zmienia się w ciągu życia, jednak raz na 1-2 miesiące nie jest czymś normalnym. Wpływ na to może mieć bardzo dużo czynników, od emocjonalnego odsunięcia, przez problemy ginekologiczne, po stres i zmęczenie. Kobiety (zwłaszcza te po trzydziestce) potrzebują seksu