Wpis z mikrobloga

@ppiasq: Powiem tak, zakładam że każdy może się pomylić. Głosując na jakaś partię (nową) tak naprawdę nie wiemy czy zrealizuje swoje obietnice, czy nas oszuka. Ale jak ktoś po raz drugi głosuje na partię (ludzi z niej) która rządziła i która okazała się #!$%@? to jest debilem i to właśnie tyczy się wyborców obecnych partii nazwanych PiS, PO, PSL, SLD.
@kk87ko0: A co w sytuacji, gdy ktoś NIE uważa, że rządy danej partii były #!$%@?? Są, wyobraź sobie, ludzie, którzy zamiast na medialne #!$%@? patrzą na wskaźniki, ilość wybudowanych autostrad i ocenę kraju na świecie. Oni też są debilami?
@kk87ko0: Teraz może się i #!$%@? dzieje. Ale były takie okresy w ciągu ostatnich 30 lat, że działo się nad wyraz dobrze. Jeśli głosuję na ludzi, za czasów których działo się dobrze, to jestem debilem?
@kurczok: Gdzie Ci za czasów PO, PiS, SLD, PSL działo się dobrze? Nie bądź śmieszny. Wykorzystujemy tylko mały procent naszych możliwości, właśnie przez ostatnie 30lat została zmarnowana największa szansa, aby być "bogatym krajem zachodnim"
@kurczok: Tak jak mówiłem, #!$%@? mnie obchodzą gorsze kraje. Widzę co się dzieje, widzę jakie mamy fundusze, widzę jakie mamy prawo, widzę gdzie kasa ucieka, szanse mieliśmy ogromne, realizacja strasznie mizerna. PO, PiS, PSL, SLD banda oszustów i złodziei, jak na nich głosuje, to tak też za takiego cię uważam.
@ppiasq: Nie będę nikomu wskazywał "głosuj na tego, czy tamtego". Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć na kogo nie głosować.
Jak spojrzysz na historię, to zauważysz, że tamte kraje to nie był ciągły rozwój przez kilkaset lat.
Każdy z tych krajów miał strategii jak dojść do dobrobyty, w Polsce niestety m.in. próbuje się naśladować już bogate kraje, a nie robić to co one robił jak były biedne.
@yuim: bo ty byś chciał od razu gotową odpowiedź, wysil się trochę i sam pomyśl. Skoro jedni już mieli szanse i kazało się, że oszuści i złodzieje to chyba logiczne że należy szukać alternatywy.
@yuim: Nie podam Ci konkretnej nazwy partii, zapomnij, nie ma partii idealnej, każda będzie miała swoje wady. Jak na razie zweryfikowaliśmy te które się nie nadają. Która się może nadawać pomyśl sam, różne partie przed wyborami starają się zebrać głosy, które je zbiorą jeszcze nie wiadomo.