Wpis z mikrobloga

Na klasową właśnie wjechały zdjęcia z półmetku. Wszędzie normiki ze swoimi karynami w vansach do sukienki, chady. Na twarzach każdych z nich dominuje uśmiech. Ich młodość właśnie ma miejsce tu i teraz. To właśnie te chwile będą wspominać za 50 lat na bujanym fotelu dziergając szaliczek dla swoich wnuków. Wszędzie te Andżeliki z Marcinami, Gaby z Dominikami, Emilie z Sewerynami, Barbary z Mateuszami, Patrycje z Pawełkami, Gosie z Kamilami. Można by tak wymieniać bez końca. Co ich łączy? Wygrali na loterii genetycznej. Na tych zdjęciach nie ma ani 1 przegrywa 168,5cm z polackim ryjem 1/10 i zakolami jak ja. Przeglądając te zdjęcia doznałem ogromnej potrzeby. Nie, nie zwalenia konia, to już wcześniej zrobiłem. Poczułem potrzebę wydania z siebie soczystego, intensywnego, pełnego emocji, dobitnego, wyrazistego, głębokiego, dramatycznego ****AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ale nie mogę bo rodzice są w domu... ehhh nawet nie mogę wydać okrzyku przegrywu i muszę to w sobie tłumić
#przegryw #depresja #zalesie #tfwnogf #stulejacontent #fobiaspoleczna
k.....y - Na klasową właśnie wjechały zdjęcia z półmetku. Wszędzie normiki ze swoimi ...

źródło: comment_Rfpfv6Wm7DeIahhnsz0CZbIJjmM7e4sH.jpg

Pobierz
  • 53