Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
więc co sie zmieniło przez rok:

-miałem jedną przeprowadzkę
-kolejna możliwe ze będzie na dniach (to bedzie juz 13 przeprowadzka)
-rzuciłem #studbaza informatyczne po pierwszym roku
-zostałem programistą
-przygotowywuje się do pierwszej podwyżki po 3 miesiącach #pracbaza

#chwalesie #gownowpis #urodziny
F.....n - więc co sie zmieniło przez rok:

-miałem jedną przeprowadzkę
-kolejna możli...

źródło: comment_BABDtmLHVtBtlgK1n772GQOgySv3FF8C.jpg

Pobierz
  • 12
Chyba wszyscy dostają po 3 miesiącach podwyżkę bo to po prostu z reguły okres próbny..

Jeżeli ktoś się przeprowadza 13-sty raz mając 21 lat to chyba coś z nim jest nie tak :-)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hokuspokus123: nie wiem od kiedy mozna uznac to za zainteresowanie a kiedy faktycznie nauka. ale jako tako zaczalem sie tym bawic jak mialem 15 lat. 3 gimnazjum

@conTEq: no tak lepiej cale zycie w domu rodzinnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo sie przeprowadzalem bedac jeszcze dzieciakiem na emigracji w hiszpanii. i w sumie nie zaluje ani troche. poznalem sporo punktow widzenia z roznych miejsc, jak mozna
@Flan Tego nie powiedziałem, sam się przeprowadzam za kilka mies po raz 4ty, ale to już bardziej na stałe. Owszem masz więcej punktów odniesienia, ale też czy jest miejsce które traktujesz jako dom?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@conTEq: w sumie to nie, nie traktuje zadnego miejsca jako domu. nawet mieszkania gdzie mieszka matka juz od 7 lat i gdzie bylem wiekszosc czasu ostatnio. czasami mi tego brakuje ze nie mam tak naprawde gdzie sie podziac bym czul sie jak u siebie. ale no taki mam styl zycia ze sie nie przywiazuje do miejsca