Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Moderator przyjął zgłoszenie, bo nie wolno obrażać złodziei


@Lucifer_vult_animae_tuae: Nie, po prostu nie wolno tu wulgarnie obrażać - jest o tym w regulaminie. Jedna prosta zasada, nie ważne czy piszesz o innym użytkowniku, sąsiedzie, kimś znanym czy jakimkolwiek innym człowieku. Moderator ma reagować na zgłoszenia, w których występują wulgarne wyzwiska, a nie poddawać ocenie moralność i działania wyzywanych.
  • Odpowiedz
@Lucifer_vult_animae_tuae: oj bo Cię na około obraził.
Mode albo @a__s pisali że na nazywanie frajerem, idiotą, kretynem nie reagują i mamy używać czarnolisto.

No to używam.
I moje wpisy za nazywanie kretynem są usuwane.
Ale jak mnie ktoś nazwie debilem, idiotą czy frajerem to zgłoszenie odrzucone! :D
  • Odpowiedz
To ciekawe że obrażanie na wykopie nie jest tolerowane


@Lucifer_vult_animae_tuae: Jakbyś nie kombinował, słowo "głupi" raczej ciężko będzie uznać za wulgarne obrażanie. A zauważ, że w swoim komentarzu bardzo wyraźnie podkreślam, że moderacja zajmuje się wulgarnymi wyzwiskami.
  • Odpowiedz
@a__s: Mi osobiście byłoby wstyd być moderatorem, na portalu który takie rzeczy robi i który ma taki dziwny kompas moralny. Nazwanie złodzieja wulgarnie, od razu ostrzeżenie. Wyzywanie kogoś ale bez używania przekleństw, nie ma wg was w tym nic złego.

Pozdro, bawcie się dobrze. Nie bez powodu się z was tu śmieją.
  • Odpowiedz