Wpis z mikrobloga

O tym, że wzrost>morda>wszystko świadczy chociażby najprostszy przykład, jakim są znane osoby czy to polityczne czy to aktorzy. Wystarczy wpisać znane nazwisko a w okienku z wikipedii pod najważniejszymi danymi widnieje WZROST. Dlatego wzrost>morda>wszystko i nawet z tym nie handlujcie.
#przegryw #takaprawda #logikarozowychpaskow #tfwnogf
Pobierz
źródło: comment_MhdSISG6npxTI6FOrvWJQVYZdfFFGGyb.jpg
  • 13
@corinarh: Cucku XD Ja mam swoją godność i honor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem spermiarzem jak niektórzy na tagu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wyjdź z domu do ludzi i przestań im wpajać, że bez wzrostu, pieniędzy, chadowskiej gęby czy władzy jesteś przegrany. Jesteś ofiarą zwykłej manipulacji social mediów, gdzie każdy jest piękny, bogaty i wysportowany. Akurat ¯\_(ツ)_/¯
@Kapsel3k: oho mamy normika ktory jest zaslepiony normickimi poradami #!$%@? od rzeczy, jaka godnosc jaki honor. Czy jestes volcelem i nie ruchasz z wyboru czy wychodzisz z domu i spermisz do rozowych?

Oczywiscie ze bez chadowskiej geby i wzrostu nie bedziesz pozadany przez kobiety mozesz stac sie tylko i wylacznie betabankomatem, a kasa z sama kasa bez mordy to juz beciak do kwadratu, i to tylko kwestia czasu az zacznie cie
Pobierz
źródło: comment_7DleVQFgnLRHKv0xDzrPCdhGW5mzjtMs.jpg
@corinarh: Normictwo XD Kiedyś miałem paskudny trądzik i nie przeszkadzało mi to w nawiązywaniu relacji z różowymi. Ale to pewnie przez chadowskie 180 w tamtej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spermiarzem nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę.
Bradicus ma zakola, rudą brodę, jest niski z brzuszkiem a wyrwał więcej lasek niż Ty w tym i następnym życiu zobaczysz.
Ja bazuję na własnych doświadczeniach ( ͡