Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, w jakim języku najłatwiej napisać coś w stylu drzewa decyzyjnego? Albo może zastosować do tego jakiś program? W sensie mam coś takiego, wybór języka programowania -> zarobki -> platformy mobilne ->ios ->java. I chciałbym żeby każdy wybór który mam mógł wybierać w osobnym okienku i przechodzić do kolejnego. Wybór w tym przypadku to zarobki/hobby, czy platformy mobilne/sieć/bazy danych. Liznąłem troszkę C i C++.
#programowanie #naukaprogramowania #komputery #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
@janpostal: myślę że dałoby się to zrobić w czymkolwiek, nawet w asemblerze korzystając z cmp i różnych jmp
jak liznąłeś C i C++ to zrób to w C i C++
Tylko o co dokładnie w tym chodzi?
wybór języka programowania -> wybieram python
zarobki -> hmm, chciałbym 30000
platformy mobilne -> korzystam
ios -> nie lubię
java -> zainstalowałem m.in. 9.0.1
Co mi pokaże twój algorytm?
  • Odpowiedz


@asciiterror: Nieee, może źle wytłumaczyłem. To jest taka jedna gałęź drzewa z wyboru języka programowania. Chcesz wybrać język programowania, masz pierwsze okno w którym masz do wyboru hobby albo zarobki. Wybierasz sobie zarobki, przechodzisz do drugiego okna, masz do wyboru plaformy mobilne, sieć, bazy danych itd. Wybierasz platformy mobilne, przechodzisz do kolejnego okna, masz do wyboru android albo ios. Wybierasz android i algorytm wyrzuca Ci Javę. Tak chciałbym to zrobić, a
  • Odpowiedz
@janpostal: Jeśli któryś język by sprawiał problem (poza opanowaniem samego języka) w napisaniu tego to pewnie nie byłby językiem programowania.
  • Odpowiedz