Wpis z mikrobloga

@MrsHyde: Każdy podkład będzie się w jakimś stopniu ścierał i będzie brudził ubrania, jeżeli będziesz sobie wycierała nimi twarz. Jak sobie wyobrażasz nieścieralny podkład? Przecież to by była masakra dla cery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Daniel2010: hmm.... chyba jednak to nie to( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sillygiraffe: no wiem, ale najbardziej wkurza mnie to, że przy przebieraniu się albo przy kołnierzu kurtki się wyciera....¯\_(ツ)_/¯

@rozowyrychupeja: Czemu? Moje ziomeczka to używa i wyglada ok....( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: to jest bardzo kryjący korektor który może zakryć nawet tatuaże i jeśli już do makijażu daje się go troszeczkę jak ktoś ma masakrę na buzi albo do telewizji, na dłuższa metę stosowany i nakładany na cala twarz zapycha twarz i ją męczy. To jest zbyt ciężkie na twarz XD @MrsHyde:
  • Odpowiedz
@MrsHyde: każdy podkład brudzi ubrania. Może jak użyjesz jakiegoś mega matowego pudru... Który wysuszy ci skórę to mniej. A jak odpowiednio mocno potrzesz to i jak zostanie na ubraniach.
  • Odpowiedz
@MrsHyde: Double Wear od Estee Lauder, nigdy nie zauważyłam żeby zostawiał ślady na ubraniach, ale też nie tarłam nimi twarzy :p Minus to cena niestety (,)
  • Odpowiedz
@MrsHyde: Pytanie też jaką masz cerę. Ja mam tłustą i moje własne sebum wypycha ze skóry absolutnie każdy podkład. Miałam kiedyś okazję mieć normalną skórę (jak leczyłam izotretynoiną), to nagle okazało się że ten sam podkład co zwykle pięknie trzyma cały dzień ;).

Dermacol jest przeciwieństwem tego o czym piszesz, ma dość maziastą konsystencję. Pewnie te wszystkie utrwalacze w sprayu dałyby Ci taki efekt, ale to się nie nadaje do stosowania
  • Odpowiedz