Wpis z mikrobloga

Mam w problem z swoim projektem, potrzebuje zrobić Merga pomiedzy plikami z 2 różnych porjektów w obrębie solucji jednej

i wygląda to tak że

Projekt1
a) Plik1.cs
b) Plik2.cs
c) Plik3.cs

Projekt
2
a) Plik1.cs
b) Plik2.cs
c) Plik3.cs

Projekt_Logic (jest wspólny)

W teorii niektóre pliki powinny być takie same a niektóre różne

I teraz muszę zrobić merge pomiędzy projektem 1 i 2 niektórych plików np.: Plik2.cs z projektu 1 porównać z projektu 2

#csharp #programowanie
  • 11
@DarkGL: Jakiegoś narzędzia do zautomatyzowania i najlepiej w VS i żeby było jak najmniej roboty z tym. Ręcznie pliki mogę sobie przeglądnąć ale t trochę czasu zajmie bo tego jest 64 pliki z diffem są, ale nie każdy pomimo posiadania difa musze merge robić.
@temokkor: Szukam najszybszego sposobu i git takim nie jest tzn nie zrobi mi merge pomiedzy 2 plikami z innych lokalizacji sam z siebie a z konsoli to w sumie bez różnicy czy zrobie to gitem czy zewnętrznym programikiem do porównania plików bo to tyle samo czasu zajmie robiąc z konsoli.

No chyba że ja czegoś nie ogarniam i nie wiem o gicie
@bi-tek: robisz repozytorium puste, na jednego brancha wrzucasz jeden projekt na drugiego wrzucasz drugi projekt. Robisz merge branchy i wyskakuja konflikty i je rozwiazujesz np P4Merge, potem czyścisz reszte. Ja robie na codzien w hg i on mi pokoleji odpala diffa dla kolejnych plików.