Wpis z mikrobloga

@Rabusek: fakt ten słupek i okna nie dają super widoczności. Sam szukam czerwonej 3ki z generacji która w tym roku skończyli produkować i jak przejechałem się autem to trzeba się przyzwyczaić. Ciekawe jak w tych nowszych. To nie mieli nawet pogladowego okazu w salonie? Salony będą puste do maja?:)
  • Odpowiedz
na blachy 13 lat,


@Rabusek: Gwarancja na blachy to bardzo ogólne pojęcie i jeżeli nic się nie zmieniło, to gwarancja Mazdy nie zna słowa "rdza" i dopóki nie będzie dziury na wylot to według gwarancji nie ma problemu... Samo auto i skyactive-x zapowiadają się bardzo ciekawie, ale stara zasada mówi, że kto kupuje niesprawdzony model ten robi za testera ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek W to nie wątpię. Zadowolenia z samochodu i jak już zarobisz trochę kilometrów daj znać czy nowy silnik faktycznie jest tak dobry jak zapowiadali :)
  • Odpowiedz
@Rabusek: wyglada fatalnie. Z cala sympatia ale auto ma fatalne proporcje i nijak nie jest czyms ciekawym. Jest raczej smieszne w swojej niekonsekwencji w dizajnie, no ale coz. Oczywiscie gratuluje!
  • Odpowiedz
@Rabusek: mam nadzieje ze będzie lepiej wygłuszona niż obecna bo w tym aucie ogłuchnąć można. Osobiście za te pieniądze które wołają za topowe modele brałbym Golfa Gti albo peugeota 308 GTI natomiast zawsze miałem słabość do stylistyki Mazdy. Powodzenia i przede wszystkim cierpliwości!
  • Odpowiedz
@Rabusek: Przed tym liftem dużo bardziej mi się podobała. Właściwie to uważałem ją nawet za jednego z najłatniejszych hatchbacków. Linia jakoś tak straciła smukłość i agresywny charakter.
  • Odpowiedz
@nyo7: tak. Miałem okazje kilka razy w trasie być sedanem i odstawała od Focusa, 308, Astry K i mojego Leona. To był główny powód dla którego zrezygnowałem z niej bo jeżdżę dużo po autostradach. Wiem ze ten problem był w 6 tez ale już go rozwiązali wiec jest szansa, ze i nowa 3 będzie spoko
  • Odpowiedz