Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przypał straszny miałem odłożone #lsd żeby sobie w święta zarzucić i poczuć magię ( ͡º ͜ʖ͡º) ale moja dziewczyna wrzuciła do tej samej koperty pieniądze jakieś monety i banknoty. Niezbyt zdrowo chyba to teraz do ust wsadzać więc pytanie do was. Jak je można teraz bezpiecznie zażyć, oczyścić?
#narkotykizawszespoko #psychodeliki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania Wrzuć do małej ilości wódki lub spirytusu, potrzymaj w ciemnym miejscu przynajmniej dobę Po wypiciu będzie dlużej wchodziło ale normalnie działa + dezynfekcja.
Rozpuszcza się pięknie, tylko gorzej potem przechowuje.

Tylko serio nie za dużo tego alkoholu, żeby nie wpływał mocno na tripa raczej. Na jakieś 2 kartony to z 50ml wystarczy bez problemu.
ja: czemu usunęliście? na serio najbezpieczniejszą drogą przyjmowania tego jest przekrwiona skóra (na przykład napletka):
1. pod powiekę: poparzenie rogówki, w konsekwencji blizny
2.pod język - proszę Was, nie wiecie, gdzie ten syf był, co się z nim działo (jedyna korzyść to wyczucie czy to nie jest RS w rodzaju nBome - one mają gorzki smak
3. inne błony śluzowe (na przykład wagina) - jak wyżej plus PH środowiska zniszczy cząsteczki