Wpis z mikrobloga

@semperfidelis: to oleole to jest jakiś nieśmieszny żart, w tamten poniedziałek zakupiłem mikrofon w tym samym dniu ma być wydany kurierowi i tak do dnia dzisiejszego, są to moje pierwsze i ostatnie zakupy tam, support też nie raczy odpisać od środy XD
@semperfidelis: Tydzień temu kupiłem wieże (bez głośników za 35zł + wysyłka) od kolesia z dokładnie drugiego końca Polski. No zaryzykowałem jak już nie jeden raz w życiu. I co? Sprzęt przyszedł za dwa dni, idealnie zapakowany i gra jak marzenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jak tak czasami patrzę na podobne historie jak Twoja, to nie wiem co o tym sądzić. No życzę powodzenia i bardziej uczciwych
@semperfidelis pieknie #!$%@? Tak bedzie: "Przedmiot zostal uszkodzony w wyniku zlego sposobu otwierania paczki, jednak proponujemy Panu voucher na kwote 50 zl na zakup nowego ekspresu z seri "wszystko po conajmniej 3 tysiace". Pozdrawiamy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@semperfidelis: Siec Euro-Net nie wysyla nawet sprzetu do autoryzaowanego serwisu producenta. Wysylaja do jakiegos swojego gowno serwisu z gowno serwisantami. Sprawdz pieczatke na zleceniu i porownaj z lista autoryzowanych serwisow na stronie Zelmera.

Ostatnio przerabialem sytuacje z robotem planetarnym. Dwukrotnie odsylany na gwarancje przez jeden ze stacjonarnych sklepow RTV Euro AGD (w tym raz z nagraniem usterki). Dwukrotnie odbierany z adnotacja ze sprzet sprawny technicznie, chociaz tak nie bylo. Kontak z