Wpis z mikrobloga

KTO JEST KTO?

Często czytam komentarze, że nie ma na kogo głosować albo, że nie ma alternatywy do PO/PiS.


Chociaż sam głosuję na człowieka - przygotowałem grafikę pokazującą partie, która dowodzi że:

A. jest alternatywa

B. partie systemowe to jedna wielka korporacja

Najtrudniej zrozumieć pkt. B liderom anty-systemowym, ich ego czy emocje przesłaniają im okrutną prawdę o matrixie, że to świetnie zorganizowana korporacja - z własnymi mediami, z wyjściami ewakuacyjnymi, z konkretnym planem i dalsze wzajemne kopanie daje punkty korporacji.

Każda partia alternatywna ma wady, ale czym są te wady w porównaniu z socjalizmem czy socjaldemokracją POPIS?


Partie anty-systemowe powinny podpisać pakt o nieagresji i przekonać ludzi do dwóch haseł:

#pispojednozlo

#popisout2019

Bez jednej narracji w ruchu anty-systemowym po prostu nie ma szans się przebić. Do ludzi podłączonych do systemu musi dotrzeć, że są niczym innym tylko baterią zasilającą tę hydrę, trzeba ich odłączać od matrixa - jeden po drugim.

Skończcie zatem to szczucie na siebie typu "a Korwin to..." a "Jakubiak tamto" itd. itp. Co to dobrego robi? Co wam to daje?

Krótki powód dla którego umieściłem partie po prawej:

Partia Partia Wolność - ma obiecujących ideowych ludzi, wolnościowców, m.in. Jacek Wilk, Sławomir Mentzen, Jakub Kulesza, Artur Dziambor i wielu innych. To już dawno nie jest tylko Janusz Korwin-Mikke.

Stowarzyszenie Skuteczni - lider Skutecznych p. Liroy udowodnił, że umie walczyć o więcej wolności i jest w tym... skuteczny. Poza tym umie słuchać.

Federacja dla Rzeczypospolitej - obejrzałem spotkanie z Warszawy i p. Jacek Władysław Bartyzel zaprezentował sensowny wolnościowy program, ponadto wysoko oceniam organizację (referenda, prawybory). Centrowa alternatywa do PiS.

Ruch Narodowy - nacjonalizm to nie moja bajka, ale p. Robert Winnicki nie zgrywa patrioty, zagłosował ws. nowelizacji IPN z godnością i rozumem człowieka, na pewno RN jest patriotyczną alternatywą do PiS.

KUKIZ'15 - Strategia Zmiany przygotowana przez Ruch Kukiz'15 jest dość wolnościowym programem wyborczym, poza tym głosowania p. Stanisław Tyszka - Kukiz'15 wyglądają obiecująco, stąd uważam, że grzechem byłoby nie zaliczyć K15 do alternatywy.

Ja wiem, że wszystkich tych partii czy ruchów nie da się skleić w jedną koalicję ale może da się FAIR PLAY na okres roku - żadnego kopania się, wyszukiwania afer, przezywania. Po prostu POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI aby nie dawać punktów korporacji systemowej.

Podzieleni, skłóceni przegramy. To pewne.


To jak będzie?

#polityka #4konserwy #wolnosc #kukiz #obywateldc #antysystem #ruchnarodowy
Gilgamesz69 - > KTO JEST KTO?

 Często czytam komentarze, że nie ma na kogo głosować...

źródło: comment_2Y560N3bdcljMA8qN8d9HMopVpNSFeL8.jpg

Pobierz
  • 5