Wpis z mikrobloga

od teraz coca cola bedzie mi sie kojarzyc z latajacymi szczurami i spadajacym z nieba gównem... niezly marketing
  • Odpowiedz
@Eustachiusz:

ciekawostka: jak gołębie odleciały to pozostało logo utworzone z ptasich kup. Piękny triumf sztuki nowoczesnej - sztuka tworząca sztukę, performens, autokreacja, defekacja


To jest swieze.
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: wydaje mi się, że nawet ptaki nie trawią tak szybko żeby jeść i robić pod siebie. za friko nażarły się jak bąki i pewnie pięknie obsrały okoliczne kamienice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@manti66: nie wiem jak u ptaków, ale u ludzi występuje odruch żołądkowo-jelitowy, czyli jak się najesz to ciśnie na dwójkę, no a mogły być już wcześniej nażarte i miały materiał do konstrukcji dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brusilow12: Był w czasach wyścigu kosmicznego taki #suchar jak Rosjanie pierwsi polecieli na Księżyc i zaczęli go malować na czerwono. Malują, malują, a Amerykanie nic. Ludzie się niepokoją, że radzieccy są taką potęgą i grają Jankesom na nosie. W końcu skończyli i wrócili do Moskwy na defiladę zwycięstwa komunizmu, a wtedy Amerykanie cichcem wysłali swoje statki i na biało namalowali napis: Coca-Cola.
  • Odpowiedz