Wpis z mikrobloga

@jablkabanany To co robicie już dawno przestało być "śmieszkowe", a kilkutygodniowy dostęp do Discorda tylko mnie w tym utwierdził.

Mam do Ciebie jako administratora tego serwera taką przedświąteczną prośbę - odczepcie się ode mnie. Robię swoje, nigdy nie wchodziłem Wam w paradę i szczerze nie rozumiem tej nagonki.

Chcecie pogadać i robić co fajnego wokół F1 - nie ma problemu. Chcecie mnie dalej obrażać - nie zgadzam się na to.
  • Odpowiedz
@przekojot: ale dupka boli bo ktoś ma czelność krytykować Szafę, chociaż w sumie sam tego nie robię a zwracam uwagę na merytorykę. Nic o mnie nie wiesz i myślisz, że gówno się znam i krytykuje jedynie dlatego, że przesiaduje na discordzie. Może i nie mam wiedzy i doświadczenia takiego jak @Stainless90 ale wiem więcej od takich jak ty. Tak w ogóle od kiedy nie można dołączać się do dyskusji? Jakieś nowe
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: oczywiście, jeśli tak to odebrałeś, to przepraszam. Różne zdanie zadnie mają tam ludzie i nie będę im zabraniał krytykować, bo krytykować można każdego. Jak rodzą się bezsensowne afery, to staram się je szybko wygaszać.

Żeby nie było - oficjalnie mogę powiedzieć, (za siebie i większość ludzi, których znam z discorda) że do Ciebie osobiście nic nie mamy. Rób swoje, my swoje - są różne drogi bycia fanem F1.

Ale wobec
  • Odpowiedz
@jablkabanany: Skoro paru dzbanow postanowilo zostac samozwanczymi pseudokrytykami Szafy, to ja bede w opozycji.

A moze ktorys z was z najmniej niewyjsciowa morda nagralby pare odcinkow jakiegos vloga. Pokazalibyscie ze diskord to nie tylko obrazanie czyjejs matki, a slynny mityczny juz kontent, ktorego inne serwisy moga wam pozazdroscic ujrzalby swiatlo dzienne. Z checia udzielilbym konstruktywnej krytyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta Nikt Panu Szafie nie wchodzi w paradę, ewentualne wojenki toczą się między samymi widzami. Osobiście jestem w stanie zrozumieć popyt na podstawową wiedzę o F1, każdy kanał ma swoje miejsce na wolnym rynku youtuba.

@przekojot sam zwróć uwagę na kulturę swojej wypowiedzi, zanim zaczniesz prostować innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przekojot: śpieszę donieść, że kontent JEST, pomysłów mamy sporo, akcji parę też (ale skąd możesz o nich wiedzieć, skoro nie ma cię na disco? XD).
Powolutku robimy swoje i może jeszcze o nas usłyszysz ;)
Pozdrawiam cieplutko i Wesołych Świąt, może jakiś Anonimowy Mikołaj ci coś przyniesie? ;)
  • Odpowiedz
@jablkabanany Nie odpowiadam za krytykę pod adresem Discorda, czy Cezarego i w przeciwieństwie do waszej społeczności nie organizowałem żadnych prowokacji i akcji szkalowania... Krytyka jest "dobra" i nie boję się jej, nie boję się przyznać do błędu. Chodzi o styl w jaki to robicie i nie mam tu na myśli "śmiesznych obrazków". Te akurat mnie bawią....
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Panie Szafo, ja Pana szanuję, ale Pana widzów to za cholerę bo to banda debili jak zresztą powyżej widać. Banda debili, która rozkręciła sztuczną wojnę pomiędzy tobą, a CZATERNIĄ, która mieści się na discordzie. Tak, czaternią, gdyż to nie jest serwis o F1 jak to niektórzy tutaj próbują to przeforsować.

Swoją drogą proponowałem fajną akcję tobie na PW, aby pokazać, że dwie strony mogą żyć razem w zgodzie. Szkoda, że
  • Odpowiedz