Wpis z mikrobloga

Gościu bazujący na internecie vs człowiek z branży. Kto wygra

Żałosne są te wasze niemerytoryczne próby krytki Szafy, a prawda jest taka, że zaorałby każdego z was wiedzą. Debilu.

@Karbon315: xDD

DLACZEGO MNIE #!$%@? NIKT NIE ZAWOŁAŁ DO TAKIEJ INBY. @przekojot
  • Odpowiedz
@covr: nikt tu nie prowokuje, przychodzi taki przekojot i krzyczy: "AAAA DISCORD BIJE PATRZCIE LUDZIE" xd

Zobaczcie kto pierwszy w tej nitce użył słowa "discord". Niespodzianka - przekojot XD

Argumentum ad discordum w pełnej krasie ;)


@jablkabanany: Przecież nie będzie was po nickach wywoływał więc wylał szambo na miejscu i napisał Discord.

My w sumie Szafę lubimy: sympatyczny, zawsze uśmiechnięty. Tylko ci jego samozwańczy obrońcy nas trochę denerwują, to fakt
  • Odpowiedz
@kill3rs4: dziwne bo ja miałem cie na czarno już od dawna.
"Załagodzić kość niezgody" xDD
Załagadzanie kości niezgody z bandą 10 spermiarzy którzy stworzyli sobie kółko wzajemnej adoracji, nadali sobie rankingi na grupie na którą i tak wszyscy #!$%@? wbijają a którzy jednocześnie nazywają siebie ekspertami z branży i jakże gloryfikują swoją GRUPĘ jako EKSPERCKĄ gdzie nie ma miejsca na krytykę a kto sie nie zgadza z ogólnie przyjętą agendą przez
  • Odpowiedz
Kryształ jest spoko i fajnie nadaje z tej Irlandii, ale kurde sam widziałem jak jeździcie po Discordzie jak nie po Panu Szafie albo Roksanie... dajcie na luz i róbcie coś sami i innym dajcie żyć. Niech każdy robi to co lubi i tyle.
  • Odpowiedz
dajcie na luz i róbcie coś sami i innym dajcie żyć. Niech każdy robi to co lubi i tyle.


@RKfanforever: Skieruj te same słowa do wyznawców szafy, którzy zaczęli szkalować Czarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz