Wpis z mikrobloga

Oceny tej gry w czasopismach to jakiś #!$%@? żart, ciekawe ile hajsu na to poszło. Po 30h wymiękłem. Nie oferuje niczego ciekawego oprócz grafiki. Cała gra to jeden schemat. Jedziesz w #!$%@? długo koniem na misję, krótka misja, wracasz w #!$%@? długo koniem z misji. I jeszcze to pełzanie po obozie.

#rdr2 #ps4
  • 26
  • Odpowiedz
@wzor_fizyczny: bo to gra rockstara co by to nie było to za samo logo na pudełku dostanie 9/10, dla mnie gra jest przekombinowana i do tego całość zabija beznadziejne sterowanie pod koniec fabuła mocno się rozkręca, ale jako całość 7/10
  • Odpowiedz
@wzor_fizyczny: Nie no bez przesady. Ta gra ma swoje minusy i sterownie jest jednym z nich. Co do tempa to takiego się spodziewałem i takie dostałem (po prostu taki typ gry to jest). Gorzej jest tylko z niektórymi mechanikami. Przejdź całość, poeksploruj świat, oceń całość. Ta gra jest na jakieś 8+ lub 9. Z dziesiątką to bym ogólnie przy wielu grach się wstrzymał, tak samo tutaj.

Co do tego co mi
  • Odpowiedz
To miało być GTA na dzikim zachodzie


@wzor_fizyczny: xDDDDDDD

Memy z komboje i GTA na dzikim zachodzie to po prostu śmieszek bo Rockstar jest widziany przez pryzmat GTA, ale RDR to kompletnie inna gra niż GTA. Wolna, z poważniejszym wątkiem fabularnym, a RDR 2 to już tak troche lekko zalatuje elementami symulacyjnymi. To nie jest gra dla ludzi z ADHD czy z małą ilością czasu, tylko żeby rozłożyć się na fotelu
  • Odpowiedz