Wpis z mikrobloga

Wykop co poradzić, gdzie szukać znajomych? Próbowałem juz wszędzie - na fb wszystkie laski albo nie odpisują albo rozmowa kończy sie na ich „znamy sie” bo nie gadają z nieznajomymi, na gg chyba z 1000 lasek przejrzalem i max 10 tylko odpisała a rozmowy nie ciagly sie potem ( nie pisze z nimi od miesiąca ...) na discordzie banda dzieckaików nigdy nie spotkałem nikogo powyżej 15 lat, wszyscy w wieku 11-15 a jak juz ktos starszy to okazuje sie byc #!$%@? chamem ktory chce cie wykorzystac na pieniądze albo posmiac sie z Ciebie, tindera albo innych serwisow nie mam zamiaru narazie pobierac bo widzialem mase chamskich dziewczyn jak inni przegladali i tez slyszalem o wielu fejkach co tez chca wykorzystac kogos. Tak wiec co poradzic i gdzie szukac znajomych? Do klubu nie wyjdę bo za pózno jak dla mnie , nie piję i nie lubię tłumu. #przegryw #tinder #facebook #gg #discord #jakwyjsczprzegrywu #feels #samotnosc
  • 14
@Feeeek: no wszystko do nich piszę... zwykłe hej, rozbudowane powitanie, pytanie znienacka, żarciki na ropoczęcie rozmowy, normalne pytania... i nic..
@rissah: to gdzie poza internetem mam szukać? W szkole mam gorsze relacje niz w internecie, wiec dlatego sie tutaj uciekam. Na silowni by mnie wymiali, poza tym mam mnóstwo roznych sprzetow silowych w domu wiec nie musze chodzic tam
@czupaczups01: No studia będę wybierał ale sądząc po moim debilnym