Wpis z mikrobloga

Dlaczego #rozowepaski mają jakąś kablofobię, czy ściślej mówiąc fobię do urządzeń #audio ?
Dużo razy słyszałem jak żona/dziewczyna robiła inbę z powodu tego że facet chciał kupić sobie wzmacniacz albo kolumny albo chociaż wieżę "a bo to wielkie, nie ma miejsca i dużo kabli (tego za #!$%@? nie rozumiem, kable są przecież z tyłu) a w ogóle po co ci to". Jak kiedyś będę mieszkał z #rozowypasek to mój sprzęt grający jest święty i nie do ruszenia, i to polecam wszystkim #niebieskipasek , nie dajcie zrobić z siebie pantoflarzy.
  • 10
@cecyl: Mi też chodzi o estetykę, ładna wieża z drewnianymi kolumnami wygląda przecież bardzo bogato i elegancko.
Chyba że chodzi o dzisiejszy styl urządzania mieszkań czyli żeby było jak najbardziej pusto i wszystkiego jak najmniej :P
@UrbanShadow: najgorsze gdy różowa łaskawie zgodzi się na sprzęt audio do salonu ale konstrukcja musi "pasować" więc kończy się na tzw. kinie domowym z wąziutkimi kolumienkami, brzmi to słabo ale zajmuje mało miejsca, sprzedawcy w salonie muszą patrzeć na takich z politowaniem. Goście wchodząc do takiego mieszkania od razu widzą kto tu rządzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)