Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 181
Co tu właśnie się #!$%@??
Każdego dnia przeglądam sobie gorące jak wielu mirków tutaj, lecz dzisiaj to srogo przebiliście żenade. Oprócz zabawnego postu z Asterixem, gdzie skryba odkrywał sens życia ( ͡° ͜ʖ ͡°), przeważająca większość postu, na pprtalu ze śmiesznymi obrazkami, to POKAZMORDE.
Czy wy ludzie zdajecie sobie, że mirko nie jest miejscem dla wstawiania swoich zdjęć, a dla poszukiwania interesujących postów i przy okazji ciekawych memów?
Cxy uważacie mirko za następny przystanek do utworzenia swojej bańki atencyjnej, bo gdy ona pęknie to zaczynacie wrzeszczeć?
Jeśli takową szukacie to idźcie na tumbrla, Facebooka czy na Instagrama, tam ludzie pogłaszczą was po głowie.
To tyle od mojej strony.
##!$%@?
  • 29
@monox12 nawet nie wiesz jak śmieszy ten trzask pekajacych dup, ten wasz ból bo jak oni mogą wstawiać co im się podoba?!

Mnie osobiście nie interesuje polityka więc poszła na czarną, tak samo mecz, patostreamy i kilkanascie Innych tagów i czasem wejdę w gorące i są puste. I co? I nic #!$%@? nic. Więc przestań przeżywać jakby jedynym twoim sensem życia było Mirko :) pozdrawiam
@monox12: chciales powiedziec baity, nie pokazmorde. Mirko zawalone zarzutkami tak, ze ciezko znalezc normalne posty. Powoli twitter sie robi bardziej interesujacy...
Czy wy ludzie zdajecie sobie, że mirko nie jest miejscem dla wstawiania swoich zdjęć


@monox12: jest opcja wrzucania zdjęć i tagowania, jest tag #pokazmorde obserwowany prze 1,7K użytkowników, jest masa chętnych do wrzucania, plusowania, komentowania... nie. To nie jest miejsce do wstawiania swoich zdjęc xD

Jest też opcja czarnolistowania tagu. Taki mondry z wiedzy o portalu a nie wie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@monox12 każdy sobie prowadzi swojego mikrobloga jak mu się podoba, jak widać akurat w święta ludzie mają chęć oglądać #pokazmorde, mi to też średnio podchodzi, ale jak widać ogół Mirków uważa inaczej
Można spytać skąd jesteś, że piszesz "od mojej strony"?