Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 181
Co tu właśnie się #!$%@??
Każdego dnia przeglądam sobie gorące jak wielu mirków tutaj, lecz dzisiaj to srogo przebiliście żenade. Oprócz zabawnego postu z Asterixem, gdzie skryba odkrywał sens życia ( ͡° ͜ʖ ͡°), przeważająca większość postu, na pprtalu ze śmiesznymi obrazkami, to POKAZMORDE.
Czy wy ludzie zdajecie sobie, że mirko nie jest miejscem dla wstawiania swoich zdjęć, a dla poszukiwania interesujących postów i przy okazji ciekawych memów?
Cxy uważacie mirko za następny przystanek do utworzenia swojej bańki atencyjnej, bo gdy ona pęknie to zaczynacie wrzeszczeć?
Jeśli takową szukacie to idźcie na tumbrla, Facebooka czy na Instagrama, tam ludzie pogłaszczą was po głowie.
To tyle od mojej strony.
##!$%@?
  • 29
  • Odpowiedz
@monox12: z ludźmi siedzącymi na mikroblogu jest ten problem, że każdy z nich ma swoją prawdę o tym, jak powinien wyglądać i to właśnie ich prawda jest najmojsza, bo wszystkich innych "#!$%@?ło", bo nie plusują tego, co oni chcą. A jak dla mnie to fajna zabawa, można zobaczyć prawdziwe oblicze ludzi siedzących po drugiej stronie. Poza tym jest okres świąteczny, więc baw się i raduj i wyjmij kija z dupy.
  • Odpowiedz
@monox12: Na mirko juz dawno nie ma interesujacych postow czy ciekawych memow. Wiekszosc to klaudiusze, patostreamy, beka z lewakow, katoli czegokolwiek, mizoginia i #!$%@? arabów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monox12: brak im atencji i poklasku to wrzucają. Dobrze chociaż że tagują zazwyczaj, mniej problemów z przesiewem.
Dawno już dałam na czarno i nie żałuję, niebieski za to każdą osobę kolejno dodaje na czarno. W imię zasad skurczybyki. xD
  • Odpowiedz
@monox12: skąd w tobie tyle agresji :) ? ludzie ogólnie lubią oglądać innych ludzi. niemowlęta uśmiechają się na widok ludzkiej twarzy, ludzi się portretuje, fotografuje. nie wszyscy są piękni, ale nie o to chodzi żeby być doskonałym. fajnie zobaczyć kogoś po drugiej stronie monitora i napisać mu "siema". nikt nie oczekuje brandzlowania się nad swoją urodą. btw wiesz że możesz ten tag zablokować? ale w sumie po co, jest fajny, ja
  • Odpowiedz