Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie #!$%@?ą pozerzy którzy tutaj siedzą i twierdzą że są przegrywami tylko przez to że są grubi albo nie mają znajomych. Jeśli nie chcesz czytać manifestu prawdziwego przegrywa z krwi i kości to scrolluj dalej bo mam zamiar trochę się nad sobą teraz poużalać.

Jestem gruby i mam ginekomastię, przytrafiło mi się w życiu kilka bardzo miłych sytuacji jak np. zaczepienie przez grupę Sebków w autobusie i śmianie mi się w twarz. Jakieś głupie dziwki rzucające tekstami "Łoo, masz większe ode mnie" to standard w moim życiu. Ponadto mam: Zakola, krzywe zęby, seplenię, nie potrafię spać z zamkniętymi ustami przez co w nocy się ślinię jak i również mam cofnięty podbródek, skoliozę, płaskostopie, jakieś plamy na klatce piersiowej, włosy które mi rosną pod skórą na #!$%@? co wygląda jakbym miał wągry na penisie, rozstępy, potężne kompleksy i brak jakiegokolwiek poczucia własnej wartości, zdiagnozowane zaburzenia emocjonalne po tym jak wychowawczyni w Liceum wysłała mnie do psychologa. Moi rodzice się rozwiedli jak byłem mały, ojciec w ogóle nie daje o mnie #!$%@? a jedyna rzecz powstrzymują mnie przed samobójstwem to świadomość że zniszczyło by to psychicznie moją matkę ponieważ jestem jedynakiem i nie ma innych dzieci.

Po Liceum poszedłem od razu do pracy, ale jako że nie potrafię nic, oraz biorąc pod uwagę moją aparycję i wadę wymowy praca jako np. barman, kelner lub jakikolwiek sprzedawca jest nieosiągalna. Pracowałem więc trochę jako sprzątacz, trochę na magazynie i tak to życie leciało. Przynajmniej trochę pieniędzy sobie zaoszczędziłem dzięki faktowi że mieszkam z matką.

To jest moment w którym jakiś obsraniec pisze żebym się przestał użalać i wziął za siebie. I wiecie co? Zacząłem biegać i nawet dobrze mi szło, ale ostatnie 2 tygodnie nie jestem w stanie chodzić bo kompletnie wysiadło mi kolano. Poza tym, jakiś czas temu rzuciłem pracę, zrobiłem kurs przygotowawczy na studia i zaaplikowałem jako dorosły student dzięki czemu dostałem się na dobry uniwersytet i uczę się dobrze. Mamy zajebistego nauczyciela od programowania który naprawdę potrafi przekazać swoją wiedzę. Mam zamiar wyedukować się najlepiej jak to możliwe i zacząć dużo zarabiać żeby móc w końcu zacząć naprawiać mój wygląd zewnętrzny bo prawda jest taka że nie stać mnie żeby chodzić w nieskończoność po lekarzach. Nie stać mnie na regularne wizyty u psychologa/psychiatry i kupno antydepresantów. Nie stać mnie na aparat na zęby, na terapię korygującą skoliozę, na dermatologa odnośnie mojego #!$%@? i plam na klacie, na zdrowe jedzenie wysokiej jakości, na logopedę żeby pozbyć się wady wymowy, ortopedę, chirurga żeby naprawić gino oraz cofnięty podbródek i najmniej ważne ale męczące mnie zakola i rozstępy, czyli przeszczep włosów oraz laserowe usuwanie rozstępów. Już dawno zapomniałem jak wygląda socjalizowanie się z innymi ludźmi. Na imprezie sylwestrowej byłem ostatni raz 6 lat temu.

Wszystkie te rzeczy prawdopodobnie będą mnie kosztować lekkim #!$%@? parędziesiąt tysięcy. Może jak będę miał około 30 lat to dopiero zacznę żyć normalnie. Muszę wydać kupę pieniędzy tylko po to żeby móc mieć to co większość z was ma od ręki, dostaliście wszystko od losu i możecie wieść normalne życie. Jeżeli jesteśmy symulacją to mam wrażenie że istoty które sprawują nad nami pieczę robią sobie ze mnie jaja żeby zobaczyć ile #!$%@? może znieść jeden człowiek zanim się zabije. Jestem jakimś dziwnym eksperymentem.

Najgorsze jest to że biorąc pod uwagę fakt że głównym celem życia jest przekazanie dalej swoich genów, mam #!$%@?. Chciałbym mieć dzieci ale świadomość jakie życie miałby z moim zestawem genetycznym jest przygnębiająca, pomijając już fakt znalezienia partnerki której nie przeszkadzałyby wszystkie te wady które wcześniej wymieniłem. Z drugiej strony widzę takiego Tajgera i Kobrę i ludzi ich pokroju którzy się rozmnażają. Od 6-7 lat mam nieustanne myśli samobójcze. Z roku na rok moje życie jest coraz niższej jakości przez czynniki które są poza moją kontrolą. Nienawidzę was #!$%@? #!$%@? normiki.

#zalesie #gorzkiezale #przegryw #zycie #samobojstwo #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ale mnie #!$%@?ą pozerzy którzy tut...

źródło: comment_qRUjhCO9zBFhKMGEbDDRaP0Xkqz9DvuW.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli już wziąłeś się za siebie, tylko trochę późno z tego co rozumiem,
jedyne co bym do tego misternego planu transformacji dodał to wybranie i pielęgnowanie jakiejś pasji, bo po tej całej przemianie może się okazać że dalej jesteś 5/10 i dalej lipa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no i wybrałeś programowanie, a sprawdziłeś jakieś portale co się dzieje na rynku pracy programisty, np dla javy?: https://www.praca.pl/s-staz,java.html?p=sta%C5%BC+java
https://www.praca.pl/s-junior,java,developer.html?p=junior+java+developer

9 ofert pracy na całą Polske dla najpopularniejszego języka programowania w Polsce, gdzie aktualnie masz tysiące, dziesiątki tysięcy kandydatów, ludzi po kursach, samouków i nerdów no-lifów z uczelni takich jak AGH, PWr, UW, którzy całe dnie spędzają nad kodem. Powiedz mi jak zamierzasz być od nich lepszy xD?
  • Odpowiedz
istoty które sprawują nad nami pieczę robią sobie ze mnie jaja żeby zobaczyć ile #!$%@? może znieść jeden człowiek zanim się zabije


@AnonimoweMirkoWyznania: miej świadomość, że nie tylko ty zmagasz się z takimi problemami i dochodzisz do takowych przemyśleń.
Za samo to, że masz cel i próbujesz go realizować należą ci się gratulacje. Tylko człowiek rozumny podejmuje walkę. Pozostali skaczą z okien, wpadają pod pociągi i się wieszają.
  • Odpowiedz