Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie #!$%@?ą pozerzy którzy tutaj siedzą i twierdzą że są przegrywami tylko przez to że są grubi albo nie mają znajomych. Jeśli nie chcesz czytać manifestu prawdziwego przegrywa z krwi i kości to scrolluj dalej bo mam zamiar trochę się nad sobą teraz poużalać.

Jestem gruby i mam ginekomastię, przytrafiło mi się w życiu kilka bardzo miłych sytuacji jak np. zaczepienie przez grupę Sebków w autobusie i śmianie mi się w twarz. Jakieś głupie dziwki rzucające tekstami "Łoo, masz większe ode mnie" to standard w moim życiu. Ponadto mam: Zakola, krzywe zęby, seplenię, nie potrafię spać z zamkniętymi ustami przez co w nocy się ślinię jak i również mam cofnięty podbródek, skoliozę, płaskostopie, jakieś plamy na klatce piersiowej, włosy które mi rosną pod skórą na #!$%@? co wygląda jakbym miał wągry na penisie, rozstępy, potężne kompleksy i brak jakiegokolwiek poczucia własnej wartości, zdiagnozowane zaburzenia emocjonalne po tym jak wychowawczyni w Liceum wysłała mnie do psychologa. Moi rodzice się rozwiedli jak byłem mały, ojciec w ogóle nie daje o mnie #!$%@? a jedyna rzecz powstrzymują mnie przed samobójstwem to świadomość że zniszczyło by to psychicznie moją matkę ponieważ jestem jedynakiem i nie ma innych dzieci.

Po Liceum poszedłem od razu do pracy, ale jako że nie potrafię nic, oraz biorąc pod uwagę moją aparycję i wadę wymowy praca jako np. barman, kelner lub jakikolwiek sprzedawca jest nieosiągalna. Pracowałem więc trochę jako sprzątacz, trochę na magazynie i tak to życie leciało. Przynajmniej trochę pieniędzy sobie zaoszczędziłem dzięki faktowi że mieszkam z matką.

To jest moment w którym jakiś obsraniec pisze żebym się przestał użalać i wziął za siebie. I wiecie co? Zacząłem biegać i nawet dobrze mi szło, ale ostatnie 2 tygodnie nie jestem w stanie chodzić bo kompletnie wysiadło mi kolano. Poza tym, jakiś czas temu rzuciłem pracę, zrobiłem kurs przygotowawczy na studia i zaaplikowałem jako dorosły student dzięki czemu dostałem się na dobry uniwersytet i uczę się dobrze. Mamy zajebistego nauczyciela od programowania który naprawdę potrafi przekazać swoją wiedzę. Mam zamiar wyedukować się najlepiej jak to możliwe i zacząć dużo zarabiać żeby móc w końcu zacząć naprawiać mój wygląd zewnętrzny bo prawda jest taka że nie stać mnie żeby chodzić w nieskończoność po lekarzach. Nie stać mnie na regularne wizyty u psychologa/psychiatry i kupno antydepresantów. Nie stać mnie na aparat na zęby, na terapię korygującą skoliozę, na dermatologa odnośnie mojego #!$%@? i plam na klacie, na zdrowe jedzenie wysokiej jakości, na logopedę żeby pozbyć się wady wymowy, ortopedę, chirurga żeby naprawić gino oraz cofnięty podbródek i najmniej ważne ale męczące mnie zakola i rozstępy, czyli przeszczep włosów oraz laserowe usuwanie rozstępów. Już dawno zapomniałem jak wygląda socjalizowanie się z innymi ludźmi. Na imprezie sylwestrowej byłem ostatni raz 6 lat temu.

Wszystkie te rzeczy prawdopodobnie będą mnie kosztować lekkim #!$%@? parędziesiąt tysięcy. Może jak będę miał około 30 lat to dopiero zacznę żyć normalnie. Muszę wydać kupę pieniędzy tylko po to żeby móc mieć to co większość z was ma od ręki, dostaliście wszystko od losu i możecie wieść normalne życie. Jeżeli jesteśmy symulacją to mam wrażenie że istoty które sprawują nad nami pieczę robią sobie ze mnie jaja żeby zobaczyć ile #!$%@? może znieść jeden człowiek zanim się zabije. Jestem jakimś dziwnym eksperymentem.

Najgorsze jest to że biorąc pod uwagę fakt że głównym celem życia jest przekazanie dalej swoich genów, mam #!$%@?. Chciałbym mieć dzieci ale świadomość jakie życie miałby z moim zestawem genetycznym jest przygnębiająca, pomijając już fakt znalezienia partnerki której nie przeszkadzałyby wszystkie te wady które wcześniej wymieniłem. Z drugiej strony widzę takiego Tajgera i Kobrę i ludzi ich pokroju którzy się rozmnażają. Od 6-7 lat mam nieustanne myśli samobójcze. Z roku na rok moje życie jest coraz niższej jakości przez czynniki które są poza moją kontrolą. Nienawidzę was #!$%@? #!$%@? normiki.

#zalesie #gorzkiezale #przegryw #zycie #samobojstwo #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz
źródło: comment_qRUjhCO9zBFhKMGEbDDRaP0Xkqz9DvuW.jpg
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli już wziąłeś się za siebie, tylko trochę późno z tego co rozumiem,
jedyne co bym do tego misternego planu transformacji dodał to wybranie i pielęgnowanie jakiejś pasji, bo po tej całej przemianie może się okazać że dalej jesteś 5/10 i dalej lipa
@AnonimoweMirkoWyznania: no i wybrałeś programowanie, a sprawdziłeś jakieś portale co się dzieje na rynku pracy programisty, np dla javy?: https://www.praca.pl/s-staz,java.html?p=sta%C5%BC+java
https://www.praca.pl/s-junior,java,developer.html?p=junior+java+developer

9 ofert pracy na całą Polske dla najpopularniejszego języka programowania w Polsce, gdzie aktualnie masz tysiące, dziesiątki tysięcy kandydatów, ludzi po kursach, samouków i nerdów no-lifów z uczelni takich jak AGH, PWr, UW, którzy całe dnie spędzają nad kodem. Powiedz mi jak zamierzasz być od nich lepszy xD?
istoty które sprawują nad nami pieczę robią sobie ze mnie jaja żeby zobaczyć ile #!$%@? może znieść jeden człowiek zanim się zabije


@AnonimoweMirkoWyznania: miej świadomość, że nie tylko ty zmagasz się z takimi problemami i dochodzisz do takowych przemyśleń.
Za samo to, że masz cel i próbujesz go realizować należą ci się gratulacje. Tylko człowiek rozumny podejmuje walkę. Pozostali skaczą z okien, wpadają pod pociągi i się wieszają.