Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DuzeIksMaleDe: cóż, te wszystkie skale są dla przeciętnego człowieka, są też grupy które rozwijają się szybciej jak i wolniej, ciekawe do jakiej grupy byś przyporządkował 11 latke co urodziła dziecko i było o tym ostatnio na wykopie?
  • Odpowiedz
@DuzeIksMaleDe: bo jeżeli jedenastolatka rodzi dziecko to znaczy, że w ciąże musiała zajść w około 10 roku, to wg wszelkich norm za szybko dojrzała a w ciąże powinna móc zajść dopiero w wieku około 13 lat.
  • Odpowiedz
@DuzeIksMaleDe: człowieczku trochę sobie przeczysz, 11 latka nie może mieć widocznych cycków bo jest za młoda ale w ciąże już zajść może, coś się gubisz i za bardzo wszystko chce dopasować do konkretnego wieku
  • Odpowiedz
No wieku nie okresla sie na podstawie szerokosci miednicy, co najwyzej wiek kostny, poprzez zdjecie rtg nadgarska np. Skala turnera tez nic nie mowi o szerokosci miednicy, a na zdjeciu moga byc pushupy a brodawki niedkonca rozwniete.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to jest ogromna przesada, ja rozumiem postępowość, ale ludzie, wszystko ma swoje granice.


@luciditygone:
Ale co cię boli? Że w wieku 11 lat nie wyglądałaś jak ona? Genetyka to suka, przykro mi.
  • Odpowiedz
@luciditygone: Dziewczyna śliczna, ale z takim wyglądem i będąc w showbizie to podejrzewam pierwszą próbę samobójczą w wieku 15-16 lat. Chciałbym się mylić, ale małoletnie gwiazdy najczęściej tak kończą a z takim wyglądem to prędzej, czy później ktoś ją wykorzysta. Może i wygląda na 20 lat, ale w głowie to wciąż dziecko.
  • Odpowiedz