Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

to dziewczynka która ma 11 lat

( _)

Jak dla mnie to jest ogromna przesada, ja rozumiem postępowość, ale ludzie, wszystko ma swoje granice. Większość mówi, że jeżeli jej rodzice wyrażają na to zgodę, to nie ma z tym najmniejszego problemu. Inni mówią, że to seksualizacja, reszta, że slutshaming. Mam przed oczami obraz, jak ja wyglądałam w tym wieku, Chryste, mając nawet 15. Albo jestem za stara i nie
  • Odpowiedz
@sajko cycki są przereklamowane, uwierz mirkowi który już ich trochę przerobił, poza tym kobieta to dużo dużo więcej niż biust :kobieta to urok, zapach, włosy, to co mówi, jej serce, osobowość, biust to tylko dodatek

@animiesiewaz ta młoda bardzo szybko błyszczy i mam wrażenie że bardzo szybko przestanie błyszczeć bo moim skromnym zdaniem otwiera niewłaściwe drzwi

@zicogod w wieku studenckim już będzie po uroku, widziałem już kilka osób które błyszczały przy 15-17
  • Odpowiedz
@luciditygone: Problem jest taki, że to piosenkarka i to dosyć rozpoznawalna w Brazylii. Nad tym, aby wyglądała na co najmniej szesnastkę czuwa pewnie cały sztab ludzi, bo to po prostu oznacza dotarcie do większej ilości odbiorców, a więc i kasę. Oczywiście na tych zdjęciach widać seksualizację dziecka, to żaden przypadek, ale trzeba pamiętać, że Brazylia to zupełnie inny świat, w fawelach można znaleźć nawet młodsze prostytutki. Nie pochwalam, nie popieram, ale
  • Odpowiedz
w bardzo dobrym kierunku, normictwo upewnia sie, ze nigdy w zyciu nie przebije blony dziewiczej, bo pieprzyc sie juz beda 11-latki.

Czyli nigdy nie dostane tego, co dostal co drugi przecietny Seba. Byc gorszym od patusa - a jakie jest twoje osiagniecie?
  • Odpowiedz
  • 0
@zicogod W podstawówce miałem koleżankę w wieku 8 lat musiała już biustonosze nosić bo miała piersi. Genetyka i dojrzewanie bywa dziwne. Choć ona była raczej anomalia na tle klasy.
Generalnie dziewczyny w Ameryce Południowej szybciej nabierają kobiecych cech płciowych niż ich koleżanki np. w Europie Środkowej. Tak srednio oczywiście.
Nie mniej uważam że stylizowane bądź co bądź dzieci na dorosłych nie jest rozsądne.
  • Odpowiedz
@ruok
to jest postać z serialu animowanego bojack horseman. Tam była taka dziewczynka która grając w sitcomie w latach 80 była niewinna i słodka, za sprawą show biznesu zmieniła się w piosenkarkę śpiewającą o seksie itp, a później przekształciła się w upadła gwiazdę zazywajaca narkotyki i sypiajaca z kim popadnie. To jest taki duzy skrót:-) ogólnie polecam ten serial każdemu, jest mądry i trochę depresyjny :-)
  • Odpowiedz