•  

  Poznań, Plac Wolności. To tutaj sto lat temu rozpoczęło się powstanie wielkopolskie. Gdyby nie opary gęstego smogu*, byłoby widać Hotel Bazar, z którego do poznaniaków przemawiał Ignacy Paderewski.

  *Gęsty #smog to dzisiaj dym z tysięcy rac, którymi #kibice (i nie tylko) uczcili pamięć bohaterów powstania. Ci starsi państwo ze zdjęcia prawdopodobnie spóźnili się z ich odpaleniem. Gdy większość rac pogasła, gęsta zawiesina zdążyła się częściowo rozwiać, a ze sceny wybrzmiały dźwięki hymnu, oni ciągle stali z czerwonymi racami w dłoni. W tle zaczął się wyłaniać diabelski młyn, stojący na placu od połowy listopada.

  #poznan #polska #mojezdjecie #patriotyzm

  źródło: 2604f.jpg

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Miałam ściąć na krótko, bo mnie denerwowały jak nigdy. NIE DAŁAM RADY ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   #wlosy #fryzjer #fryzura #pielegnacja #logikarozowychpaskow

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   odpowiedzi (123)

  • avatar

   Marurzyści po chuj wam ta matura skoro i tak potem przyjdzie wam żyć w państwie gdzie ustawy pisze się na kolanie w jeden dzień xD

   #matura #strajknauczycieli

   odpowiedzi (23)

  • avatar

   Czołem, Mirki i Mirabelki!

   Jesteśmy Red Dev Studio - niewielkim studiem indie zlokalizowanym w Olsztynie. Kilka dni temu wypuściliśmy naszą pierwszą większą grę - Down to Hell - w Early Access na Steamie. Z tej okazji mamy dla was #rozdajo 3 kluczy na Steam!

   Losujemy przez #mirkolos, wystarczy jedynie zostawić plusika, skoro sami jesteśmy zieloni, to zielonki też biorą udział!

   Plusować można do 29.04.19 do godziny 12:00, czyli do poniedziałku, niedługo po zakończeniu konkursu ogłosimy wyniki.

   Parę słów o naszej grze - jest to klimatyczny slasher 2D z elementami platformowymi, w którym głównym mięsem jest walka z potężnymi bossami. Wyróżnia nas specyficzny styl graficzny oraz wysoki poziom trudności. Jeżeli lubicie wyzwania rodem z Dark Souls, klimat Berserka i muzykę metalową - poczujecie się jak w domu. Podczas walk z bossami będą przygrywać wam zespoły Koronal i Decapitated, a w kolejnych update’ach, w ramach rozwijanego Early Accessu, także inne, bardzo dobrze znane kapele metalowe, o których póki co nie możemy wam powiedzieć ;)

   Jesteśmy grupą młodych ludzi obeznanych z rynkiem gier, także cenimy sobie wszystkie uwagi od społeczności. Kupując grę w Early Accessie macie realny wpływ na rozwój produkcji, robimy grę dla graczy, więc naturalnym procesem jest dla nas słuchanie community i wprowadzanie zmian dla nich, w końcu w grach liczy się zabawa.

   Zdajemy sobie sprawę, że nie mamy polskiego języka na Steamie i bijemy się w pierś, w związku z tym w najbliższym updejcie, w następnym tygodniu, dodajemy nasz ojczysty; niestety indie gamedev kieruje się prawami: najpierw robimy wszystko co najważniejsze, a potem drugie wszystko co najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   W Early Accessie znajdziecie kompletną pierwszą krainę, w której do pokonania będą fale wrogów, sporo elementów platformowych i 3 walki z bossami. Obecnie na Steamie trwa promocja -10%, a domyślnie cała gra będzie składała się z 5 krain i 20 bossów (ʘ‿ʘ), także oferujemy wam konkretny #cebuladeals.

   Oprócz Steama zaistniejemy wkrótce również na Nintendo Switch, nie możemy podać konkretnej daty, ale nie jest to odległa przyszłość.

   Obserwujcie nasze tagi #downtohell i #reddevstudio - będziemy informować was na bieżąco o rozwoju gry i kolejnych #rozdajo.

   Zapraszamy na naszą stronę na Steam:

   https://store.steampowered.com/app/961040/Down_to_Hell/

   Oraz na naszego Discorda, na którym kontaktujemy się z fanami o każdej porze dnia i nocy:

   https://discord.gg/VS7aBMx

   A także na nasze media społecznościowe:

   Facebook - https://www.facebook.com/reddevstudio/
   Twitter - https://twitter.com/RedDevStudio1

   Do zobaczenia na drodze do piekła!

   #rozdajo #gry #metal #decapitated #koronal #mirkolos #pcmasterrace #steam #gamedev #indie #indiegamedev
   pokaż całość

   odpowiedzi (80)