Wpis z mikrobloga

@Crosshairs

W sumie to życzę ci żebyś dostał działo w mordę. I to poważnie.Hitler tak robił.


Hitler był bardzo złym człowiekiem, to prawda. Ale tak samo można stwierdzić że skoro za Hitlera były niższe podatki, to znaczy że nie można obniżać podatków żeby nie być podobnym do Hitlera.

Ja chcę tylko uchronić płody przed życiem w patologii. Masz jakieś lepsze wyjście?
Hitler był bardzo złym człowiekiem, to prawda. Ale tak samo można stwierdzić że skoro za Hitlera były niższe podatki, to znaczy że nie można obniżać podatków żeby nie być podobnym do Hitlera.


@Ator: Kompletnie z dupy gadanie.

Ja chcę tylko uchronić płody przed życiem w patologii. Masz jakieś lepsze wyjście?


Tak, rodziny zastępcze. Masz lepsze wyjście? Nie masz. Wiesz dlaczego? Bo twój gimbusiarski rozumek myśli w kategoriach, życie-śmierć. Ale nigdy nie
@Crosshairs

Tak, rodziny zastępcze.


Faktycznie, to też jakieś wyjście. Ale potrafisz dać gwarancję że każde dziecko urodzone w patologicznej rodzinie znajdzie rodzinę zastępczą? Do tego dochodzi kwestia permanentnego niszczenia zdrowia dziecka przez palenie czy picie w ciąży.

Z góry zakładasz, że życie jest lepsze od braku życia. A największy moim zdaniem zonk w tym, że nikt przed urodzeniem się nie może sam zdecydować, czy chce się urodzić - czy nie.
@Ator fakt, tu masz trochę racji z tym że dziecko może nie znaleźć rodziny zastępczej. Mamy braki w rodzinach zastępczych zawodowych. Jakoś nikt nie kwapi sie do tej fuchy.
@Wycu91: Też. Ja się dziwię że te lampucery mają po 3 dzieci i więcej a nawet tej głupiej gumki nie chce się użyć.

Z góry zakładasz, że życie jest lepsze od braku życia


@Ator: Tak, z góry zakładam wiesz dlaczego? Bo jest coś takiego jak instynkt przetrwania, każdy to ma i chyba wiesz o co w nim chodzi. Każde życie dąży do jego zachowania, więc takie dywagacje na temat tego