Wpis z mikrobloga

Elo #wroclaw !
Trochę mnie sytuacja zaskoczyła i zostałem bez roboty na koniec roku ..
Czy jest tutaj ktoś kto szuka pracownika do siebie? Bądź ma kogoś kto szuka? (Na bieżąco przeglądam różne oferty)

Generalnie na codzień zajmuje się fotografia i video, okres zimowy jest często gorszym okresem i na ten czas znalazlem sobie inna prace ale przez wypadki losowe, okazuje się, ze na razie nie mam jak pracować (wypadek, szkoda całkowita etc).
Od 7 lat mam prawo jazdy kat. b, pracowałem w różnych miejsach, przez gastro, magazyny, gazetę jako foto, przez wspolprace z agencja PR, filmy dla Magnoli, lotniska, GLS przez panthers Wrocław i inne firmy czy instytucje, dobrze znam się na montażu filmów, ich kręceniu, a także robieniu zdjęć i obróbce ich!

Szukam czegoś głównie związanego z mediami, montażem, kręceniem, zdjęciami, ale jako kierowca również się odnajdę. Oczywiście angielski na dobrym poziomie :)

2 lata pracowałem w firmie zajmującej się autami zastepczymi, dostarczaniem ich oraz odbiorem na terenie całego kraju, a także za granica. prowadzeniem szkód komunikacyjnych i osobowych, kontaktem z klientem pośrednim i bezpośrednim, podpisywaniem umów itd itd.

#praca #wroclaw #fotografia #kierowca #moviemaking #pr #filmowanie
  • 7