Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Lariena: co? Kuzyn był we Francji i zasięg miał spoko. Właśnie jestem we Francji i zasięgu nie mam w ogóle od kilku dni, pisząc do nich zgłoszenie było "były problemy z Vodafone ale już wszystko działa bla bla bla " a ja nawet nie mam w wyborze vodafone ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wcześniej byłam w Niemczech i co chwilkę musiałam wyszukiwać automatycznie sieci

@Matpiotr
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@motaboy nie mam pojęcia, Polska kartę mam dopiero 4 miesiące. Przy ręcznym wybieraniu sieci przy każdej mam komunikat że nie można zarejestrować się w sieci.
  • Odpowiedz
@Lariena mam to samo, właśnie dziś składam wypowiedzenie :) myślałem o nju, pracują na zasięgu bodajże Orange + roaming krajowy. Spoko nielimitowana oferta, ale nie wiem co z ofertą za granicę. Do tego umowa bez okresu zobowiązania.
  • Odpowiedz
@Lariena: tak. Odradzam Orange. Potrafią wyłączyć jakiś pakiet, nie informując o tym i np. Nabija ci się rachunek a ty nic nie wiesz. I nie przyjmują reklamacji.

W T-Mobile miałam jedna sytuacje ze mi konsultant zapomniał o czymś powiedzieć. Przeprosili, wyłączyli (to był pakiet za 5 zł wiec dużego bólu dupy nie miałam) i w ramach „przeprosin” zmniejszyli mi abonament z 50 na 25 przez kolejne pół roku. Mega są.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kokosanki owszem nie ma wpływu, ale po pierwsze będąc w Polsce i korzystając z zasięgu Play mam problemy z rozmowami i Internetem, więc podpinam się pod plusa. W Niemczech zostałam podpieta jak dobrze pamiętam pod sieć o2, po czym co chwilę zmieniało mi sieć na tą która miała największy zasięg, jednak nie obsluguje play. I tak musiałam się bawić w ręczne ustawianie sieci w Niemczech i Belgii, aż w końcu we Francji
  • Odpowiedz