Wpis z mikrobloga

@marcinkox3: nie da się opóźnić nie dlatego, że ludzkość zrobiła coś źle... po prostu siła natury jest NIEPORÓWNYWALNIE większa niż to, co my możemy wystawić, a zabawy człowieka i interwencja w naturę dobrze się nie skończy. Klimat się zmienia i zmieniał - nasz wpływ jednak na to jest minimalny i "trzeba czynnić sobie ziemię poddaną", a nie chamować swoje możliwości. Nie oznacza to, że chcę dymiących kominów i zanieczyszczonego powietrza -
@motaboy: a ja sobie nie życzę podatków z dupy i ograniczania mojej inwencji durnymi zakazami.

To jest potęga natury - https://www.quora.com/If-a-nuclear-bomb-were-detonated-at-the-bottom-of-Marianas-Trench-what-would-happen-and-how-far-would-the-blast-radius-be-at-that-depth - detonacja naszej najsilniejszej broni w najgłębszym znanym nam zakątku ziemii zrobiłaby jej... no nic by jej nie zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ludzie są niczym w porównaniu do natury i naprawdę, nic jej nie mogą zrobić.
a ja sobie nie życzę podatków z dupy i ograniczania mojej inwencji durnymi zakazami.


@Student_AWAS: Świetnie. Tup dalej. Jak nie zjesz teraz, dziecko, to będziesz to jadł wieczorem - kolacji nie będzie.

Fajnie, ale Europa ma inne zdanie i będziesz musiał te podatki zapłacić. A teraz idź pozmywać naczynia.
@motaboy: oho, odezwał się pan oświecony xD. Zdanie Europy jest też niewiele warte, niedługo wypad z podium najsilniejszych gospodarek xD. Jak widać na przykładzie USA czy Chin pewnych rzeczy można po prostu nie podpisywać i mieć to gdzieś.

Widzę jednak, że jako typowy ekoterrorysta nie da się z tobą normalnie rozmawiać, ponieważ dość szybka chcesz sprowadzić rozmowę do pyskówki, a później pokonać mnie tam doświadczeniem. Żegnam.
@marcinkox3:

Według Michaela Hichborna, prezesa Instytutu Lepanto, działacze proaborcyjni ustanowili przyczółek wewnątrz Kościoła Katolickiego pod pretekstem ochrony środowiska. Teraz „aktywnie działają, aby podważyć i oderwać Kościół od swoich nauk od wewnątrz” w „bezprecedensowym ataku”.

Mosher zgodził się z tym twierdzeniem, dodając, że radykalny ruch środowiskowy wykorzystuje władzę Watykanu, aby propagować fałszywe spojrzenie na ludzkość, na relacje między człowiekiem a środowiskiem. Jego zdaniem, niektórzy watykańscy hierarchowie są bardziej zainteresowani zdobyciem poklasku świata