Wpis z mikrobloga

'31

W końcu koniec, wiem ze się cieszycie. Zero spamu i wysrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sprawie tej płyty nie mam zamiaru nic mówić i pisać. To bardzo oczywiste że sie tu znalazł. A jeśli ktoś szuka jakiegoś wytłumaczenia to juz polecam udać się tutaj bardzo ładnie rozpracowanie muzyki Pana Tarczowego i ekipy. No, to chyba tyle ¯\_(ツ)_/¯

Chciałbym też podziękować paru osobom za docenianie. jako że niezła ze mnie atencyjna kur** to lubiłem plusiki. A tych było całkiem sporo za co dziękuję no nie ukrywam ze tym wybranym.
@mala_kropka @grimmes @KurtGodel @PamBeesly @Istvan_Szentmichalyi97 @lasiu @Rodrrik13S @PanzerCancer @sebastiann @bonczeg @czemu_nie @ida_sierpniowa @zymon @chalmi @jimi121 @dystopijny_brokul @uncomfortably_numb @miss_guinness @Grubo_W_Uj @hamborgir
Kolejność oczywiście przypadkowa. Ale wszystkim dziękuję za komentarze, plusy czy miłe słowa. Fajnie tak jest coś robić pod kogoś.
I wiem, ze mogą mi mieć za złe wszyscy ze brakuje klasyki. Że nie Koktej tłins, Lasza czy innych klasyków. Ale po co to robić znów... Chciałem zrobić inną formę, inne spojrzenie na muzykę. Czy wyszło, nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ Ale @kwiatencja napisała:,,Gib, rób po swojemu'' więc zrobiłem
Btw lowki @kwiatencja fajnie było zrobić czelen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak poza tym, to miłego odkurzania jutro, możecie śmiało odsubować tag.
A wszystko zakończymy tradycyjnie

My Bloody Valentine - Sometimes z płyty Loveless, 1991

#nothingbutdreampopdecember #muzyka #zimniokpoleca #mybloodyvalentine #dreampop #shoegaze
A.....h - '31

W końcu koniec, wiem ze się cieszycie. Zero spamu i wysrywów ( ͡° ͜ʖ...
  • 4