Wpis z mikrobloga

@Kaann: Po co w ogóle zajmować sobie głowę Discovery, jak możesz wejść na YT i obejrzeć sobie coś co rzeczywiście stymuluje umysł. Tak jak Uwaga! Naukowy Bełkot czy Kurzgesagt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaann: na niektórych naziemnych to samo. Wczoraj na jednym od południa do 2 w nocy seria i licytacjach. Dzisiaj widziałem, że miał być przynajmniej jeden cały sezon starożytni z kosmosu czy jakoś tak.
  • Odpowiedz
  • 4
@Kaann: Mam takie same przemyślenia.Ja przerzuciłam się na Nat Geo Wild, National Geographic i jeszcze Animal Planet zdarza się puścić coś z rigczem.
  • Odpowiedz
@Kaann: Rok 2019, pakiety mobilnego internetu liczone w dziesiątkach GB a ludzie dalej się interesują tym co leci w TV i mają o to jakieś pretensje. Przecież oni układają to pod reklamodawców oraz widzów gdzie obecnie przy TV zostali idioci i starsze pokolenie.
  • Odpowiedz
@Kaann: Według mnie kanały Discovery mogłyby uzyskać nowe życie, gdyby przeszły na subskrypcję w stylu Netflixa, ale musiałoby się to wiązać z powrotem do ciekawych materiałów popularno-naukowych. Od razy wykupiłbym taki pakiecik. No ale nie chcą się przekonać do tego więc to ich sprawa.
  • Odpowiedz
  • 1
@duzeelobenc nie zapomnij o tzw. setkach do kamery, w których opowiadają o swoich "emocjach"... Kiedyś to było Discovery, uwielbiałem czwartki z medycyną sądową. A teraz same reality show...
  • Odpowiedz
@Kaann: przecież oni taki shit puszczają od x lat, to samo z NG, animal planet i tym podobne, więcej reklam i głupiego błkotu jak ciekawych pouczających programów, widać, co się lepiej sprzedaje
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: Tam wtedy się dowiercili do jakiejś pustej sali i były kolejne drzwi. Potem Egipt wywalił Hawasa z urzędu i bardzo mocno bronią piramid i Sfinksa przed naukowcami.
  • Odpowiedz