Wpis z mikrobloga

Fronda z tupetem rozpoczęła nowy rok XD

Genialny kod programowy znajdujący się w ludzkim DNA wskazuje na nieskończoną mądrość i inteligencję Boskiego Projektanta. Dla wszystkich intelektualnie uczciwych naukowców fakt istnienia fenomenalnego zapisu informacji w DNA jest krzyczącym znakiem wskazującym na istnienie Boga, Stwórcy całego Wszechświata.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Informacja może pochodzić tylko od inteligentnej Istoty. Nie jest możliwe, aby materia sama z siebie stworzyła kod i informacje. Informacja nie powstaje z materii w efekcie milionów lat mutacji oraz naturalnej selekcji. Jedynym źródłem informacji jest umysł, inteligencja.


( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poznając prawdę o ludzkim DNA, prof. A. Flew zrozumiał, że ateizm nie ma żadnych logicznych podstaw i że jest on irracjonalną, ślepą wiarą w przypadkowe powstanie życia i całego Wszechświata, który jest harmonijną całością i funkcjonuje zgodnie z zasadami logiki.

Flew nazwał „komicznym wysiłkiem” sposób, w jaki ateista Richard Dawkins wyjaśnia pochodzenie życia, twierdząc, że był to tylko przypadek – „szczęśliwa okazja”.


( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazkatoli #frondacontent #nauka #ciekawostki #heheszki #genetyka #ateizm
Pobierz saakaszi - Fronda z tupetem rozpoczęła nowy rok XD
 Genialny kod programowy znajdując...
źródło: comment_xD8wDXCboTauT8wc3g6MpyoPabjeFZHI.jpg
  • 13
Poznając prawdę o ludzkim DNA, prof. A. Flew zrozumiał, że ateizm nie ma żadnych logicznych podstaw i że jest on irracjonalną, ślepą wiarą w przypadkowe powstanie życia i całego Wszechświata, który jest harmonijną całością i funkcjonuje zgodnie z zasadami logiki.


@saakaszi: Poznając prawdę o Jezusie, prof. Lakukaracza zrozumiał, że katolicyzm nie ma żadnych logicznych podstaw i że jest on irracjonalną, ślepą wiarą w przypadkowe powstanie życia i całego Wszechświata, który jest
@saakaszi: Wszechświat to twór tak olbrzymi i skomplikowany, że ludzki umysł niespecjalnie jest w stanie go objąć - a wszystko, kurna WSZYSTKO co się w nim znajduje... to dzieło przypadku. Od największych gwiazd po najmniejsze komety, wszystko powstało PRZYPADKIEM, bo kosmos jest tak olbrzymi że te "przypadki" zdarzają się w nim WYJĄTKOWO często... właśnie ze względu na skalę tego przedsięwzięcia. Mówi się, że tysiące małp "uzbrojonych" w maszyny do pisania i
Jedynym źródłem informacji jest umysł, inteligencja.


@saakaszi: Jeżeli chcą udowodnić, że za stworzeniem wszechświata stoi inteligencja podobna do naszej to ja jestem skłonny nad tym podyskutować ( ͡º ͜ʖ͡º) A nawet przyjąć ciężar bycia bogiem na wcześniejszym etapie rozwoju technologicznego. Tylko co z rekurencją?

Zawsze bawi mnie gdy widzę argumentację, że wszechświat i w ogóle nic nie mogło powstać przypadkiem, przez losowość, nie mogło też istnieć.
@mnik1: poza tym my jesteśmy konsekwencją tego, że węgiel się tak poukładał i cała reszta się zadziała. Jak coś z punktu widzenia konsekwencji może oceniać czy miało tak być z tym co wyniknęło. No #!$%@? nie może. Już pomijając całe gadanie o tym, że człowiek rozpoznaje czy coś było efektem zamysłu poprzez porównanie.

Niech ktoś mi porówna nasz wszechświat z tym w którym rzekomo nie zaszedł boski projekt ( ͡°