Wpis z mikrobloga

Ale jajca. 2 lata temu spotkałem starego znajomego. Przyjechał wtedy na wczasy do Polski poodwiedzać znajomych, bo na stałe mieszkał w Niemczech. Był mechanikiem samochodowym, otworzył tam warsztat i całkiem ładnie zarabiał. Zaczął temat że chętnie by w coś zainwestował, tylko nie wie w co. Ja oczywiście wyskoczyłem mu z BTC, wtedy był za kilkaset $. Zaskoczył mnie, bo wyjątkowo zaciekawiło go to, nie tak jak większość ludzi do tej pory. Sporo mnie wypytał, wytłumaczyłem mu jak działa, pokazałem wszystko i ma ogromny potencjał. No i się zajarał, powidział że jak wróci do siebie to wejdzie w niego.

Jakoś ponad roku temu jak BTC rósł to sobie o tym przypomniałem. Wyjątkowo odpaliłem facebooka i zapytałem go ile kupił i czy jest zadowolony ;) Zero reakcji, brak odpowiedzi, żadnego kontaktu...
Właśnie się dowiedziałem że spowodował jakiś wypadek pod wpływem alkoholu dostał wyrok 4 lata i siedzi, dlatego nie odpisywał. Ciekawe ile zakupił i czy w ogóle wie jak cena rosła. Jak wyjdzie to może mieć miłą niespodziankę...

#bitcoin #kryptowaluty
  • 26
  • Odpowiedz
@KupilesAltNaGorceWBearMarkecieBrawo: Ale widać, ze zielonka w Tobie mocno i to raczej Ty nie pasujesz do tego portalu, po pierwsze nie rozumiesz ironii - przecież chyba nie wziąłeś na serio tego, co napisałem o pójściu do więzienia przez bitcoina ? Jeśłi tak to serio stary Ty musisz usunąć konto bo za długo tutaj nie wytrzymasz a przede wszystkim wyjmij kija z dupy. Po drugie to istnieje tutaj taka funkcja jak czarna lista
  • Odpowiedz