Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Też tak macie po mdma, że dwa dni po wrzucie rośnie Wam humor, samopoczucie i motywacja na tydzień - miesiąc?
Często słyszę od znajomych, że już nazajutrz od przyjęcia mają lęki, odczuwają niepokój, długofalowo nic im się nie chce, nic ich nie przekonuje do podjęcia działania, źle się czują i nie mają nastroju i tak nawet przez kilka tygodni.
Tymczasem ja po uzupełnieniu braków i odespaniu czuję się jak nowo narodzony. Brak czarnych myśli, znika niechęć do ludzi, łatwiej mi się skupić. Pracuje wydajniej, jestem wyraźnie weselszy i bardziej zadowolony.
Jak z tym u Was?

#narkotykizawszespoko #mdma
  • 12
@Neurothine: Pewnie twoi kumple tyle już wyjedli, że im całkiem serotoninę wypłukało z organizmów, stąd wahania nastrojów. Zakładam, że twoja przygoda z emką zaczęła się niedawno, więc czujesz większe i pozytywne zmiany w swoim zachowaniu.
@Neurothine: W takim razie jesteś po prostu stworzony do ćpania, mordo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo masz lepszą dietę od znajomych. Albo zdrowszy organizm.


Ogólnie to kiedy zacząłeś przygodę z emką?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@atteint: niecały rok, zawsze dawki 100-200, nigdy nie dorzucam, jakoś się boję, ale zawsze jakiegoś blunta spale czy wiadro jebne. Sięgam nie częściej niż raz w miesiącu
@WujaAndzej : wiem, zawsze odpowiedzialnie (o ile można tak w ogóle mówić o twardych)