Wpis z mikrobloga

@catch: specjalistą złota nie jestem, kupując pierścionek zaręczynowy dla mojej bratowej było trochę cyrków a w rezultacie był kupiony od znajomego złotnika, który te próby złota trochę inaczej mi tłumaczył :p ale dzięki za poświęcony czas :) podsumowując ja osobiście wolę uniwersalnie 585 :)
  • Odpowiedz
@kongresowka: Ja też wolę 585 i nikt mnie nie przekona do 750. Podobno też 333 się dobrze nosi, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć, widziałam już tyle pokrzywionych pierścionków... Może i przyjemne w dotyku, ale już zbyt miękkie, a do tego zmienia kolor :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: a rzeczywiście. 9k followersów, to już influencerka xd

@kuraku:
No jak się ma w nazwie profilu "official" to zobowiązuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czyli pierscionka zareczynowego najlepiej szukac po lombardach plus jakis grawernik?


@grypa-grypowska: W lombardach sprzedają nawet z certyfikatami, tylko brać poprawkę na konieczność wydania kasy na czyszczenie i polerkę u złotnika i ewentualnie dobranie rozmiaru. Ale najlepsze ze wszystkiego jest pójście do lokalnego złotnika, nawet z własnym złotem (kupionym w lombardzie jako złom za 100zł/g :D części wyrobów nie można sprzedawać w lombardzie, a chętnie się pozbywamy złomu), może i nawet kamień
  • Odpowiedz
@lady_katarina: #!$%@? mać w pale się nie mieści, XXI wiek, 2019 rok, naukowcy są coraz bliżej rozszyfrowania całego DNA człowieka, ludzkość wysyła autonomiczne roboty na jakieś planetoidy wielkości niemalże boiska piłkarskiego gdzieś tam daleko, setki tysiące km od ziemi, chirurdzy dokonują przeszczepów kończyń, twarzy czego tam jeszcze itp., a wciąż istnieją jakieś młoty gotowe płacić majątek za jakiś krążek z metalu nabijany minerałami, kolczyki, łańcuchy, łańcuszki, bransoletki i inne gówna będące
  • Odpowiedz