Wpis z mikrobloga

@siedge: @GrindujTopy: ja używam telefonów z androidem bo mi android bardziej pasuje i przede wszystkim mam dostęp do plików, mogę coś ściągnąć na telefon albo wysłać w łatwy sposób jakiś plik, miałem ajfony ale mnie nie podniecają za to w domu mam ipada 2017 model niby bebechy jak ip 6s i chodzi to zacnie cały czas. Słucham z niego muzyki przez bt czy tam przeglądam internety. W sumie to nawet
@GrindujTopy: w ajpad mógłby mi w bardzo wielu rzeczach zastąpić komputer ale niestety brak dostępu do plików mocno go ogranicza, mam w nim 128 pamięci i czasem coś bym wrzucił czy nawet posklejał jakieś filmiki z kamerki samochodowej, ściągnął coś na niego i się nie da. Sprzęt fajny ale wyłącznie do konsumpcji treści, ajfon niestety to samo dlatego nie mam. W sumie ajpada i tak kupiłem przypadkiem i tak już został
@elemenTH: dokładnie, nic się nie da zrobić. często potrzebuję pobrać z dysku Google jakiś plik spakowany w archiwum i nie da się na jabłku, tak samo nie da się filmu wrzucić do pamięci aby obejrzeć w trasie czy na ławce w parku. dobrze, że chociaż odtwarza wszystkie filmiki w necie bez problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykuwrizator: Bo iTunes rozrzucał to wszystko po całej bibliotece, okładki nie pasujące do płyt, piosenki nie poukładane od daty wydania tylko - no właśnie sam nie wiem jak? Chyba przypadkowo